FootBoom ⚽ Украинские Молодежная сборная Украины Руслан Ротань: "До "молодіжки" не приїхав Вакула, прихворів Конопля, невеликі проблеми у Попова"
^

Руслан Ротань: "До "молодіжки" не приїхав Вакула, прихворів Конопля, невеликі проблеми у Попова"

1379
Руслан Ротань: "До "молодіжки" не приїхав Вакула, прихворів Конопля, невеликі проблеми у Попова"
Официальный сайт ФФУ

У відбірному поєдинку Євро-2021 (U-21) для головного тренера української "молодіжки" Руслана Ротаня на першому місці стоїть гра команди, але й про позитивний результат ніхто не забуває.

Напередодні чергового матчу відбору Євро-2021 (U-21), проти Данії, керманич молодіжної збірної України Руслан Ротань поспілкувався з пресою.

— Настрій у нас бойовий, — сказав головний тренер української "молодіжки". — Ми очікуємо дуже складного поєдинку з лідером нашої групи. Збірна Данії — дисциплінована команда з кваліфікованими виконавцями у складі.

Що стосується нашої команди, то в нас є деякі проблеми кадрового характеру. Але, думаю, завтра це не позначиться на потенціалі збірної.

— Наскільки збірна Данії — складний суперник?

— Вона дуже добре підготовлена фізично й тактично, але збірна України не збирається підлаштовуватися під опонента. Ми хочемо покращувати свою гру.

— Що для вас завтра буде в пріоритеті — гра команди чи результат?

— Я вже не раз говорив, що ми будуємо гру. Але Львів — це особливе місце для збірних України, тому хлопцям я вже сказав, що тут нічого іншого, окрім перемоги, від нас не чекають, тож відповідальності за результат ніхто з команди й тренерського штабу не знімає.

— Що збірна України може протиставити лідеру нашої групи?

— Як я вже сказав, ми розбудовуємо дії молодіжної збірної. Команда хоче бути схожою на головну команду країни, щоб у майбутньому, переходячи туди, футболісти мали розуміння принципів ведення гри.

— Ви сказали про проблеми. У чому вони полягають?

— До розташування збірної через травму спини не приїхав Владислав Вакула, прихворів Юхим Конопля, є невеликі проблеми в Дениса Попова. Тому зі стартовим складом ми визначимося завтра ближче до обіду після консультацій із медичним персоналом.

— Чи дивилися ви всі матчі збірної Данії в поточному відбірному турнірі?

— Так, і хлопцям ми вже все показали й розповіли, як потрібно протистояти цьому супернику.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения