Руслан Ротань, Богдан Лєднєв та Євген Чеберко стали черговими "зірковими" гостями для уболівальників (Фото)
^

Руслан Ротань, Богдан Лєднєв та Євген Чеберко стали черговими "зірковими" гостями для уболівальників (Фото)

569
Руслан Ротань, Богдан Лєднєв та Євген Чеберко стали черговими "зірковими" гостями для уболівальників (Фото)
УАФ

6 жовтня в київському торговельно-розважальному центрі Lavina Mall проект "Зірковий гість" влаштував уже четверту зустріч українських уболівальників з їхніми футбольними кумирами.

Сьогодні до ТРЦ завітав зірковий екс-півзахисник національної збірної України, а нині — головний тренер молодіжної збірної країни Руслан Ротань. Разом із ним учасниками заходу стали капітан "молодіжки" Євген Чеберко та її півзахисник, "український Девід Бекхем" Богдан Лєднєв.

Організаторами заходу виступили Українська асоціація футболу та ТРЦ Lavina Mall. На зустріч зі своїми кумирами зібралися близько 200 уболівальників. За доброю традицією, на початку й наприкінці заходу Руслан Ротань, Євген Чеберко та Богдан Лєднєв провели автографсесію та надали змогу прихильникам зробити з ними фото.

Руслан Ротань, Богдан Лєднєв та Євген Чеберко стали черговими "зірковими" гостями для уболівальників (Фото) - изображение 1Руслан Ротань, Богдан Лєднєв та Євген Чеберко стали черговими "зірковими" гостями для уболівальників (Фото) - изображение 2

Спершу ж на запитання ведучого заходу "Зірковий гість" Миколи Василькова щодо збірної України відповіли діти з обмеженими можливостями, які отримали в подарунок три футбольні м'ячі від компанії "Інтерспорт" та призи від Української асоціації футболу.

Після цього вже вболівальники мали нагоду поставити свої запитання зіркам. Зокрема, вони дізналися, що Руслан Ротань мріяв зіграти проти Ліонеля Мессі та збірної Аргентини, ніколи не мав бажання передчасно закінчити з футболом, а його талісманом у житті є сім'я. Найбільш важливими матчами у своїй футбольній кар'єрі керманич української молодіжної збірної вважає фінал Ліги Європи 2015 року "Дніпро" — "Севілья" (2:3) та поєдинок між командами України та Англії в Дніпропетровську у 2009 році (1:0).

Євген Чеберко розповів, що в дитинстві мріяв бути космонавтом і ніколи не прогулював тренування. А Богдан Лєднєв, окрім футболу, дуже любить настільний теніс та більярд, бачить себе в майбутньому у футболці національної збірної України й після кожного заняття по 30 хвилин відпрацьовує виконання стандартів.

Після завершення цієї частини заходу троє юних прихильників футболу, які задали зіркам найцікавіші запитання, отримали в подарунок м'ячі з автографами своїх кумирів.

Останньою ж крапкою заходу "Зірковий гість" став розіграш двох пар квитків на найочікуваніший футбольний матч року — Україна — Португалія! Їх виграли прихильники футболу, які дали правильні відповіді на запитання про національну збірну України та про ТРЦ Lavina Mall.

Руслан Ротань, Богдан Лєднєв та Євген Чеберко стали черговими "зірковими" гостями для уболівальників (Фото) - изображение 3Руслан Ротань, Богдан Лєднєв та Євген Чеберко стали черговими "зірковими" гостями для уболівальників (Фото) - изображение 4

Нагадаємо, що "Зірковий гість" — це захід, у рамках якого вболівальники мають ексклюзивну можливість стати ближчими до улюблених футболістів. Під час зустрічей усі гості Lavina Mall можуть чудово провести час у спортивній атмосфері з футбольними зірками!

Читайте также: Руслан Ротань та гравці збірної України U-21 - зіркові гості в "Lavina Mall"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме