Збірна України (U-21) сьогодні зіграє перший контрольний поєдинок в Туреччині - без Сердюка
^

Збірна України (U-21) сьогодні зіграє перший контрольний поєдинок в Туреччині - без Сердюка

488

Збірна України (U-21) сьогодні зіграє перший контрольний поєдинок в Туреччині - без Сердюка
Официальный сайт ФФУ

Сьогодні, 21 березня, збірна України (U-21) зіграє перший контрольний поєдинок в рамках турецького етапу підготовки, на якому заплановано проведення чотирьох матчів, інформує прес-служба ФФУ. О 14:00 збірна України U-21 зіграє з Естонією. В міжнародному турнірі, окрім українців також виступлять збірні Казахстану, Латвії та Македонії.

Нагадаємо, змагання в Белеку проходитимуть за коловою системою з двома винятками. Оскільки молодіжні збірні Латвії та Естонії, а також Казахстану та Македонії потрапили до одних груп відбору на Євро-2021 (U-21), матчі між ними проведені не будуть.

У зв'язку з цим для визначення переможця турніру в очковий залік кожної команди підуть тільки три поєдинки. Таким чином, українці стануть єдиною збірною, яка в Туреччині зіграє чотири матчі, однак зустріч з Естонією не додасть їм очок. А от для естонців цей поєдинок матиме турнірне значення.

Оскільки цей матч для збірної України турнірного значення не має, Руслан Ротань планує задіяти всіх футболістів, які прибули на збір. Не виключено, що команда буде поділена на два умовних склади без прив'язки до основи. Точно в поєдинку з естонцями не зіграє нападник португальської "Боавішти" Євген Сердюк, у якого загострилася травма, отримана у клубі ще минулого тижня. Новачок "молодіжки" пропустить і другу гру, але наставники розраховують, що Євген зможе себе проявити в заключних двох матчах турніру.

Читайте также: Руслан Ротань: "Великих навантажень у Туреччині не буде — здебільшого ігрові моделювання"

А загалом, два перших дні збірної пройшли на одному диханні. Усі футболісти з цікавістю та інтересом сприймають вимоги Руслана Ротаня. Багато уваги приділяється тактичним моментам, особливо під час виходу з оборони в атаку.

Розклад матчів турніру

Матч

Дата

Час (київський)

Естонія — Україна

21.03

14.00

Україна — Македонія

22.03

14.00

Казахстан — Латвія

22.03

16.00

Македонія — Латвія

24.03

14.00

Казахстан — Естонія

24.03

16.00

Україна — Казахстан

25.03

16.00

Латвія — Україна

26.03

14.00

Естонія — Македонія

26.03

16.00

Нагадаємо, що ця робота є одним з етапів підготовки команді до офіційних змагань. У відбірному турнірі Євро-2021 синьо-жовті стартують 6 вересня матчем із Фінляндією.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме