closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
closer-popup
footboom
Регистрация
Поля отмечены звездочками * обязательны для заполнения

Ваша відповідь збережена
Зробіть, будь ласка, прогноз для майбутніх матчів
successful

Спасибо!

Готово! Проверьте свою электронную почту, чтобы узнать о специальном предложении!
closer-popup

Олександр Головко вичерпав себе на посаді головного тренера молодіжної збірної України

Олександр Головко вичерпав себе на посаді головного тренера молодіжної збірної України
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
3113
12
Фавбет Бонус 10 000 грн
получить

Олександр Борисович Головко є одним із кращих тренерів молодіжної збірної за останній час. За час його роботи до національної збірної України перейшли Олександр Зінченко, Віктор Коваленко, Микола Матвієнко та Артем Беседін Це не просто гравці, які грали із Головком у "молодіжці" один відбірковий цикл, а футболісти, які пройшли із тренером разом шлях з U-16, U-17, U-19( в тому числі і ЧЄ в Греції) і от зараз U-21, але перераховані гравці вже вважаються гравцями головної збірної. Такого не було із часів роботи Павла Яковенка, коли покоління Ярмоленка, Коноплянки, Степаненка, Кравця, Зозулі стало ключовим у національній збірній за часів роботи Михайла Фоменка. Звичайно, що клубну роботу ніхто не відкидає (Коваленко, Зінченко та Матвієнко грали у фіналі юнацької ЛЧ під керівництвом Кривєнцова), але Головко відіграв та й зараз відіграє величезну роль в їх становленні. Не секрет, що сам він був ініціатором запрошення Зінченка у попередній кваліфікації перед матчем проти Іспанії, що дозволило гравцеві стати заграним за збірну України і відкинути розмову про російську збірну.

Але зараз так складаються обставини, що подальших перспектив роботи Олександра Борисовича із молодіжною збірною немає. Поясню власні думки:

1. Молодіжна збірна дала головній команді все, що могла

Олександр Головко робить ставку у молодіжній зірній на гравців 1996 року народження. До національної команди вже перейшли Беседін, Коваленко, Зінченко, Матвієнко. В першій команді на рік старший Циганков. Ще може в майбутньому отримати шанс Лучкевич, якщо будуть добре йти клубні справи. А більше там брати немає кого, при всій повазі до гравців молодіжної збірної. Були ще сподівання на Вачіберадзе, але він зараз без клубу взагалі (не зміг закріпитися навіть у молодіжній команді "Бетіса"). Потрібно вже сміливо довіряти гравцям 1998-1999 року народження (насамперед команді "Динамо" , яка навела шороху в минулій юнацькій ЛЧ). На жаль, Головко їх знає дуже погано (ці гравці працювали під керівництвом Володимира Циткіна, а потім Володимира Єзерського). Зараз у "молодіжці"- тільки Луньов 1998 року народження та воротар Лунін (третій голкіпер національної збірної) 1999 року народження.

2. Різна побудова гри із національною командою

Головко сам по собі є дуже обережним тренером, який будує гру від безпеки власних воріт. Особливо це актуально, бо кращі гравці атаки вже знаходяться у першій команді. Вчора Олександр Борисович, отримавши підсилення від першої команди у вигляді Коваленка, Беседіна, Зінченка та Луніна намагався зіграти у відкритий футбол. Нічого хорошого із цього не вийшло. Гості були переконливіші і мали більше шансів. Після не зовсім обов’язкового пенальті у ворота гостей наша команда звично почала грати другим номером. Шевченко, навпаки хоче грати першим номером, через контроль м’яча. Все –таки молодіжні та юнацькі команди створенні для підготовки футболістів для першої команди, а не результату.

3. Результат

Головко був запрошений ще у минулому відборі після провалу Ковальця на старті, що майже позбавив шансів на прохід далі. На жаль, спасти відбір не вдалося. Хоча були обіграні збірна Франції із своїми зірками у Києві, розбита Шотландія 4:0 та міцна Ісландія в гостях. Цей відбір ми розпочали із нічиї проти Латвії, не змогли обіграти вдома Нідерланди, які теж ідуть в кінці таблиці, здолавши тільки аутсайдера Андорру. Це при тому, що у нас в групі є збірна Англії (зараз лідер і фаворит) із якою ми ще не грали та доволі непоступлива у цьому відборі Шотландія (не так давно переграли Нідерланди 0:2). Навряд чи нам знову щось світить (вирішальні будуть матчі в листопаді проти Шотландії та Англії). В такому разі, можливо варто більше довіряти молодим гравцям, які мають більше перспектив.

Зараз національна збірна вже залишилася без офіційних матчів до осені. Є шанс розраховувати на всіх молодих гравців молодіжній збірній. Але який з цього сенс? Напевно, що головним завданням повинна бути підготовка футболістів саме для головної збірної. Я думаю, що було б доволі мудрим рішенням, якщо Головко знову почав би працювати із юнацькою збірною U-16, щоб рік за роком вести молодих футболістів до молодіжної збірної, а потім і до дорослого футболу.

Сергій Тищенко, спеціально для FootBoom

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии (12) Все комментарии

Не зрозумів фрази "Головко робить ставку у молодіжній зірній на гравців 1996 року народження. До національної команди вже перейшли Беседін, Коваленко, Зінченко, Матвієнко. В першій команді на рік старший Циганков" Циганков? - він же 1997 року!

А взагалі-то, якщо говорити відверто - Шева "себе вичерпав". Остаточно! Для відома: http://dynamo.kiev.ua/articles/285204-shevchenko-d...

ну от Головко і міг би спробувати себе тренером першої команди. якщо він, звісно, має мужність бути самостійною фігурою, а не іграшкою олігархів, як Шева. тобто марлосів у збірній при ньому бути не повинно. гра від захисту - це наш стиль. стиль що приносить результат. то що тренує Шева і ко - буде подобіє гри, значно гіршої якості аніж навіть у хорватів. але результату не буде. ніколи. а то що тренує Головко може дати результат. хоча мені він далеко не виглядає мега-тренером, скоріш тренером середнього рівня. нема у ньому.. креативності? широти мислення? - важко описати. Головко надто заточнеий під ту гру, в яку він сам грав. в ньому мало творчості. хоча імовірно, це саме те, що у збірній і треба. творчість мабуть доречна для клубу.

Ответ на сообщение Mahno

ну от Головко і міг би спробувати себе тренером першої команди. якщо він, звісно, має мужність бути самостійною фігурою, а не іграшкою олігархів, як Шева. тобто марлосів у збірній при ньому бути не повинно. гра від захисту - це наш стиль. стиль що приносить результат. то що тренує Шева і ко - буде подобіє гри, значно гіршої якості аніж навіть у хорватів. але результату не буде. ніколи. а то що тренує Головко може дати результат. хоча мені він далеко не виглядає мега-тренером, скоріш тренером середнього рівня. нема у ньому.. креативності? широти мислення? - важко описати. Головко надто заточнеий під ту гру, в яку він сам грав. в ньому мало творчості. хоча імовірно, це саме те, що у збірній і треба. творчість мабуть доречна для клубу.

Та не говори дурниць! Ще головка там не вистачало! Він провалив все, що тільки можна з молодіжками!

Ответ на сообщение K. A. Valderrama

Та не говори дурниць! Ще головка там не вистачало! Він провалив все, що тільки можна з молодіжками!

він не виграв нічого із молодіжками, але провалом я би його роботу не назвав. по його аналізу матчів, особливо програних матчів - він чотко бачить проблеми, причини і розуміє гру. не гірше Леона і при тому може це навіть словами пояснити, без мукання і матюків. але то, що він слабкий у креативі - це так. однак чи потрібен креатив у збірній? думаю що ні. ще Головко повністю заточений на результат. він не бавиться такими речами як красіва гра чи компактність. він уже має досвід як позитивний, так і негативний. не скажу що він буде ідеальним тренером, як на мене і Вернидуб і Блохін - кращі, але результату гіршого як у Шеви у нього не буде.

Ответ на сообщение Mahno

він не виграв нічого із молодіжками, але провалом я би його роботу не назвав. по його аналізу матчів, особливо програних матчів - він чотко бачить проблеми, причини і розуміє гру. не гірше Леона і при тому може це навіть словами пояснити, без мукання і матюків. але то, що він слабкий у креативі - це так. однак чи потрібен креатив у збірній? думаю що ні. ще Головко повністю заточений на результат. він не бавиться такими речами як красіва гра чи компактність. він уже має досвід як позитивний, так і негативний. не скажу що він буде ідеальним тренером, як на мене і Вернидуб і Блохін - кращі, але результату гіршого як у Шеви у нього не буде.

Ахах, еще одного динамовца в сборную без толкового опыта. Хватит уже делать из сборной полигон для обкатки

Головко разбирается в футболе хорошо, но тренером у него не получается. Видимо кроме понимания футбола нужны личные качества, которых у Головко нет или недостаточны.

Ответ на сообщение Mahno

він не виграв нічого із молодіжками, але провалом я би його роботу не назвав. по його аналізу матчів, особливо програних матчів - він чотко бачить проблеми, причини і розуміє гру. не гірше Леона і при тому може це навіть словами пояснити, без мукання і матюків. але то, що він слабкий у креативі - це так. однак чи потрібен креатив у збірній? думаю що ні. ще Головко повністю заточений на результат. він не бавиться такими речами як красіва гра чи компактність. він уже має досвід як позитивний, так і негативний. не скажу що він буде ідеальним тренером, як на мене і Вернидуб і Блохін - кращі, але результату гіршого як у Шеви у нього не буде.

Вибач! Але, дико читати постійні характеристики тренера-Головка на основі того, що він в інтерв"ю і в якості екхперда більш-менш адекватно говорить. Ну немає в цього тренера тієї індивідуальної родзинки, котра б дозволила говорити про нього, як про одного з претендентів на основну команду. Звісно, якщо рівняти з ПАЗіком - то це небо і недра. Та все ж...

Ответ на сообщение Arctic

Головко разбирается в футболе хорошо, но тренером у него не получается. Видимо кроме понимания футбола нужны личные качества, которых у Головко нет или недостаточны.

так, щось в такому сенсі і я думаю. причому, цілком імовірно, що Головко і може когось тренувати, наприклад клуб якийсь, чи бути другим тренером.. я навіть допускаю, що у дорослій збірній він теж би щось зміг. бо з дітьми у нього явно низькуватий ККД, я думаю просто діти - не його профіль.

Ответ на сообщение K. A. Valderrama

Вибач! Але, дико читати постійні характеристики тренера-Головка на основі того, що він в інтерв"ю і в якості екхперда більш-менш адекватно говорить. Ну немає в цього тренера тієї індивідуальної родзинки, котра б дозволила говорити про нього, як про одного з претендентів на основну команду. Звісно, якщо рівняти з ПАЗіком - то це небо і недра. Та все ж...

у світі є дуже багато тренерів. є серед них вийнятково невдачливі. але більшість щось може, а щось не може. а є такі, що вже вродє ну все можуть, але й у них то там то там обламується. і у тренерській професії є безліч доріг - той же Кварц мав свій спосіб досягнення результату, маркевіч - свій, а Григорчук - свій. і ніхто наперед не скаже є у тренера "родзинка" чи талант - чи нема. треба пробувати! на жаль... он Павло Яовенко - була у нього родзинка? та фік там. Проте непогано попрацював із молодіжними командами, щоправда настав момент і все обламалось. хоча.. помню, як у матчі відповіді проти Нідерландів ПЯ кричав своїм весь матч "винос!" - і що? тупа і проста гра не принесла результату? - принесла. а Міхайліченко взагалі молодіжне срібло взяв. а тренером головної збірної був слабким. так само Калітка - виграв юніорське Євро і теж як Шева "ігру строіл" і навіть щось там збірна грала. але грала-грала та й не вигравала... не його. так що я би не був настільки безапеляційним, щоб казати "той - добрий, той - поганий". цілком імовірно що і Гвардьола не видав би більше аніж Шева цього відбору. і це - не оправдання Шеви, а пояснення що у кожного тренера є своя команда і свій турнір.

Ответ на сообщение Mahno

у світі є дуже багато тренерів. є серед них вийнятково невдачливі. але більшість щось може, а щось не може. а є такі, що вже вродє ну все можуть, але й у них то там то там обламується. і у тренерській професії є безліч доріг - той же Кварц мав свій спосіб досягнення результату, маркевіч - свій, а Григорчук - свій. і ніхто наперед не скаже є у тренера "родзинка" чи талант - чи нема. треба пробувати! на жаль... он Павло Яовенко - була у нього родзинка? та фік там. Проте непогано попрацював із молодіжними командами, щоправда настав момент і все обламалось. хоча.. помню, як у матчі відповіді проти Нідерландів ПЯ кричав своїм весь матч "винос!" - і що? тупа і проста гра не принесла результату? - принесла. а Міхайліченко взагалі молодіжне срібло взяв. а тренером головної збірної був слабким. так само Калітка - виграв юніорське Євро і теж як Шева "ігру строіл" і навіть щось там збірна грала. але грала-грала та й не вигравала... не його. так що я би не був настільки безапеляційним, щоб казати "той - добрий, той - поганий". цілком імовірно що і Гвардьола не видав би більше аніж Шева цього відбору. і це - не оправдання Шеви, а пояснення що у кожного тренера є своя команда і свій турнір.

Ага. Таке собі виправдання недолугим тренерам:)) Не хочу комусь нав"язувати свою думку, та я впевнений, що тренер - це дуже важка праця. А в нас, у багатьох, склалася впевненість, що тренерство - це такий собі пенсійний бонус для закінчивших кар"єру футболістів.

Ответ на сообщение Mahno

у світі є дуже багато тренерів. є серед них вийнятково невдачливі. але більшість щось може, а щось не може. а є такі, що вже вродє ну все можуть, але й у них то там то там обламується. і у тренерській професії є безліч доріг - той же Кварц мав свій спосіб досягнення результату, маркевіч - свій, а Григорчук - свій. і ніхто наперед не скаже є у тренера "родзинка" чи талант - чи нема. треба пробувати! на жаль... он Павло Яовенко - була у нього родзинка? та фік там. Проте непогано попрацював із молодіжними командами, щоправда настав момент і все обламалось. хоча.. помню, як у матчі відповіді проти Нідерландів ПЯ кричав своїм весь матч "винос!" - і що? тупа і проста гра не принесла результату? - принесла. а Міхайліченко взагалі молодіжне срібло взяв. а тренером головної збірної був слабким. так само Калітка - виграв юніорське Євро і теж як Шева "ігру строіл" і навіть щось там збірна грала. але грала-грала та й не вигравала... не його. так що я би не був настільки безапеляційним, щоб казати "той - добрий, той - поганий". цілком імовірно що і Гвардьола не видав би більше аніж Шева цього відбору. і це - не оправдання Шеви, а пояснення що у кожного тренера є своя команда і свій турнір.

кроме того, чтобы разбираться в футболе, тренер - это менеджер, управляющий коллективом. Он должен хорошо разбираться в людях, понимать, какие условия нужно создать, чтобы отдельный сотрудник раскрыл свои таланты. Он должен быть психологом и уметь мотивировать игроков и коллективно, и индивидуально, обладать арсеналом убеждения и принуждения. Головко хорошо разбирается в футболе. А вот в людях и менеджерской деятельности - я не знаю. Пока выглядит так, что тренерство не для него. Дети ли, взрослые - не суть важно. То же и Шева - конечно он понимает современный футбол, но какой из него менеджер? Пока никакой, и даже намеков нет на успехи в этом.

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

Лента новостей

26 апреля
01:03
"Фрозиноне" - "Салернитана". Анонс и прогноз матча
25 апреля
23:57
"Бохум" – "Хоффенхайм". Анонс и прогноз матча
23:54
Физическая готовность и профилактика травм - в "Барселоне" произошли изменения
23:49
Атакующий полузащитник "Баварии" сделал выбор между Месси и Роналду
23:31
Алиссон Бекер – лидер рейтинга лучших вратарей на текущий момент по версии FourFourTwo
23:19
На стадионе "Майнца" обнаружили 500-килограммовую бомбу Второй мировой войны
23:06
Известно, в какую сумму "Наполи" оценил Довбика
22:51
Чемпионат Италии "Удинезе" – "Рома" 1:2. Видеообзор матча
22:36
Австрийская федерация футбола требует от "Баварии" 15 миллионов евро за Рангника
22:22
Георгий Судаков - трансферная цель "Арсенала" и "Челси"
22:20
Арне Слот: "Я хотел бы стать новым тренером "Ливерпуля"
22:01
"Монпелье" – "Нант". Анонс и прогноз матча
21:51
"Мы не забыли" - Месси почтил память Тито Вилановы (Фото)
21:46
Таллес: "Акцент - на действиях при завершении атак"
21:27
Сержиу Консейсау прокомментировал продление контракта с "Порту"
21:14
Ультрас "Баварии" запустили петицию против приглашения в клуб Рангника
20:43
Степаненко слушает, Кевин празднует, Матвиенко отжимается: как "Шахтер" готовится к ЛНЗ (Видео)
20:35
Сульшер может возглавить сборную Канады
20:14
"Бавария" готова выплатить 2,5 миллиона евро сборной Австрии в качестве отступных за Рангника
19:52
Генштаб ВСУ: Оперативная информация по состоянию на 18.00 25.04.2024
19:46
Йожеф Сабо: "Номер один в УПЛ – Бражко. Он первым поедет за границу"
19:38
Владимир Баенко: "Кривбасс" поддерживает официальное стимулирование арбитров"
19:32
Евгений Ткачук: "Две недели назад мне сделали операцию"
18:58
ФК "Кривбасс" уплатил в госбюджет налогов на общую сумму 38 476 144 гривны
Больше новостей
25 апреля
23:06
Известно, в какую сумму "Наполи" оценил Довбика
22:22
Георгий Судаков - трансферная цель "Арсенала" и "Челси"
21:46
Таллес: "Акцент - на действиях при завершении атак"
20:43
Степаненко слушает, Кевин празднует, Матвиенко отжимается: как "Шахтер" готовится к ЛНЗ (Видео)
19:52
Генштаб ВСУ: Оперативная информация по состоянию на 18.00 25.04.2024
19:46
Йожеф Сабо: "Номер один в УПЛ – Бражко. Он первым поедет за границу"
19:38
Владимир Баенко: "Кривбасс" поддерживает официальное стимулирование арбитров"
19:32
Евгений Ткачук: "Две недели назад мне сделали операцию"
18:58
ФК "Кривбасс" уплатил в госбюджет налогов на общую сумму 38 476 144 гривны
18:33
Первая лига. 6-й тур (второй этап). Анонс матчей
18:31
Гендиректор "Металлиста 1925": "Ракицкий? Здесь и комментировать нечего"
17:29
Шон Дайч: "Миколенко вряд ли сможет сыграть против Брентфорда"
17:15
Виталий Пономарев: "Мы изучали как играет "Верес" - сейчас нет проходных матчей"
15:58
"Шахтер" продолжает работать в максимально плотном графике
15:29
Киевское "Динамо" желает подписать игрока "Миная" U-19 Андрея Чеберинчака
14:46
Официально: "Черноморец" оба матча с "Шахтером" сыграет в Киевской области
14:31
Стало известно место проведения контрольного матча Польша – Украина
14:16
"Кривбасс" начал подготовку к матчу с "Металлистом 1925": заслуженный релакс, U-19 – в обойме
13:45
Андрей Лунин выдвинул "Реалу" условия по продлению контракта – клуб реагирует негативно
13:29
Анатолий Диденко: "На сборах у Кварцяного от усталости люди просыпались и спрашивали: "Какая сейчас тренировка? Третья? Вторая?"
13:15
Ян Костенко: "Хочу попросить прощения у болельщиков "Карпат" и Ариэльсона"
13:00
Игрока "Днепра-1" Гаджиева хотят видеть в сборной Азербайджана
12:45
Ярослав Ракицкий интересен "Металлисту 1925"
12:30
Известно, сколько зрителей смогут посетить финал Кубка Украины
Больше новостей
26 апреля
01:03
"Фрозиноне" - "Салернитана". Анонс и прогноз матча
25 апреля
23:57
"Бохум" – "Хоффенхайм". Анонс и прогноз матча
23:54
Физическая готовность и профилактика травм - в "Барселоне" произошли изменения
23:49
Атакующий полузащитник "Баварии" сделал выбор между Месси и Роналду
23:31
Алиссон Бекер – лидер рейтинга лучших вратарей на текущий момент по версии FourFourTwo
23:19
На стадионе "Майнца" обнаружили 500-килограммовую бомбу Второй мировой войны
23:06
Известно, в какую сумму "Наполи" оценил Довбика
22:51
Чемпионат Италии "Удинезе" – "Рома" 1:2. Видеообзор матча
22:36
Австрийская федерация футбола требует от "Баварии" 15 миллионов евро за Рангника
22:20
Арне Слот: "Я хотел бы стать новым тренером "Ливерпуля"
22:01
"Монпелье" – "Нант". Анонс и прогноз матча
21:51
"Мы не забыли" - Месси почтил память Тито Вилановы (Фото)
21:27
Сержиу Консейсау прокомментировал продление контракта с "Порту"
21:14
Ультрас "Баварии" запустили петицию против приглашения в клуб Рангника
20:35
Сульшер может возглавить сборную Канады
20:14
"Бавария" готова выплатить 2,5 миллиона евро сборной Австрии в качестве отступных за Рангника
18:45
Официально: "Порту" объявил о продлении контракта с Сержиу Консейсау
18:16
Криштиану Роналду диктовал Ральфу Рангнику свои правила игры за "Манчестер Юнайтед"
17:59
Игроки "Барселоны" регулярно приходили в офис, пытаясь уговорить Хави остаться
17:44
Карло Анчелотти: "Куртуа в порядке – думаю, он будет доступен на следующей неделе"
17:29
Шон Дайч: "Миколенко вряд ли сможет сыграть против Брентфорда"
17:02
Карло Анчелотти: "Мне кажется, что Хави принял правильное решение"
16:46
Энцо Фернандеса прооперируют - для аргентинца сезон завершен
16:31
За "долбанного идиота" – игрок "Альмерии" получил серьезное наказание
Больше новостей
26 апреля
12:30
Металлист - Кремень: прямая трансляция матча
19:00
Пяст - Варта: прямая трансляция матча
19:30
Санкт-Паули - Ганза: прямая трансляция матча
19:30
Герта - Ганновер: прямая трансляция матча
20:00
Адана Демирспор - Галатасарай: прямая трансляция матча
21:30
Бохум - Хоффенхайм: прямая трансляция матча
21:30
Андорра - Расинг: прямая трансляция матча
21:30
Венеция - Кремонезе: прямая трансляция матча
21:30
Пиза - Катандзаро: прямая трансляция матча
21:30
Ягеллония - Погонь: прямая трансляция матча
21:45
Фрозиноне - Салернитана: прямая трансляция матча
21:45
Эйпен - Шарлеруа: прямая трансляция матча
22:00
Реал Сосьедад - Реал: прямая трансляция матча
22:00
Монпелье - Нант: прямая трансляция матча
22:00
Куинз Парк Рейнджерс - Лидс: прямая трансляция матча
22:15
Жил Висенте - Арока: прямая трансляция матча
25 апреля
02:00
Апаресиденсе - Сампайо Корреа: прямая трансляция матча
19:45
Херенвен - ПСВ: прямая трансляция матча
20:00
Лейрия - Пенафиел: прямая трансляция матча
21:00
Удинезе - Рома: прямая трансляция матча
21:30
Антверпен - Юнион: прямая трансляция матча
22:00
Брайтон энд Хоув - Манчестер Сити: прямая трансляция матча
22:00
Гоу Эхед Иглз - Фейеноорд: прямая трансляция матча
24 апреля
03:00
Бруски - Мирасол: прямая трансляция матча
Больше новостей
26 апреля
01:03
"Фрозиноне" - "Салернитана". Анонс и прогноз матча
25 апреля
23:57
"Бохум" – "Хоффенхайм". Анонс и прогноз матча
22:01
"Монпелье" – "Нант". Анонс и прогноз матча
12:00
"Брайтон" - "Манчестер Сити". Анонс и прогноз матча
11:00
"Удинезе" - "Рома". Анонс и прогноз матча
09:45
"Херенвен" - ПСВ. Анонс и прогноз матча
12:00
Гоу Эхед Иглз - Фейеноорд: прогноз на матч
11:30
Антверпен - Юнион: прогноз на матч
09:45
Херенвен - ПСВ: прогноз на матч
24 апреля
12:00
"Аякс" – "Эксельсиор". Анонс и прогноз матча
12:00
"Монако" – "Лилль". Анонс и прогноз матча
12:00
"Манчестер Юнайтед" – "Шеффилд Юнайтед". Анонс и прогноз матча
12:00
"Марсель" - "Ницца". Анонс и прогноз матча
12:00
"Кристал Пэлас" - "Ньюкасл". Анонс и прогноз матча
12:00
"Аталанта" - "Фиорентина". Анонс и прогноз матча
12:00
Аталанта - Фиорентина: прогноз на матч
12:00
Аякс - Эксельсиор: прогноз на матч
12:00
Монако - Лилль: прогноз на матч
12:00
Марсель - Ницца: прогноз на матч
11:45
Ковентри - Халл: прогноз на матч
11:30
Брюгге - Генк: прогноз на матч
11:30
Андерлехт - Серкль Брюгге: прогноз на матч
10:00
Лорьян - ПСЖ: прогноз на матч
09:45
Твенте - Алмере: прогноз на матч
Больше новостей

Рейтинг казино

4500 грн + 100FS
Забрать подарок →