FootBoom ⚽ Украинские Молодежная сборная Украины Денис Безбородько: "В "молодежке" прекрасная атмосфера"
^

Денис Безбородько: "В "молодежке" прекрасная атмосфера"

1581
Денис Безбородько: "В "молодежке" прекрасная атмосфера"
Фото - dynamo.kiev.ua

Денис Безбородько - найкращий бомбардир нової «молодіжки» на цьогорічному зимовому зборі, який наразі триває в Туреччині. Три голи у трьох матчах - саме таким є показник молодого та талановитого нападника донецького «Шахтаря» . В інтерв’ю прес-службі Федерації футболу України Денис розповів про зимовий збір, атмосферу у команді та вже зіграні матчі.

- Денисе, вітаємо Вас із першим викликом до лав молодіжної збірної та з вдалим дебютом як для команди, так і для Вас особисто. Перший турнір та відразу перша перемога, наскільки такий старт є важливим для команди?

- Так, це справді дуже приємно та важливо для нас, в першу чергу - психологічно. Загалом, виходити на поле та перемагати – дуже важливо. Ми цього хотіли, це додає нам впевненості.

- Ви вперше викликані саме до новоствореної «молодіжки», чи очікували Ви на цей виклик? Вже встигли поспілкуватися із тренерським штабом?

- Так, це було приємно для мене та почесно. Це моє нове досягнення, проте зупинятись на цьому я не збираюсь. Моя ціль - рухатися вперед. З тренерським штабом, звичайно, вже розмовляли. Я дуже сподіваюсь виправдати надії, які на мене покладаються.

- Ваша збірна, складена з футболістів 1994 року народження, не збиралась майже рік, не враховуючи товариського матчу в листопаді зі збірною Туреччини. Наскільки приємно Вам було знову зібратися разом? Яка атмосфера панує в команді?

- Ми були дуже раді побачити один одного, я зустрівся із добрими знайомими, з якими я грав у чемпіонаті України. У нас чудова атмосфера у команді. Ми багато часу проводимо разом - це єднає колектив.

- Наскільки такий зимовий збір є корисним для Вашої команди, особливо враховуючи той факт, що колектив давно не збирався?

- Такий збір насправді є дуже корисним, в перших матчах відчувалося, що нам бракує зіграності, не вистачало взаєморозуміння на футбольному полі, і цей збір має усунути ці недоліки.

- Три голи у чотирьох матчах - чудовий показник! Чи очікували Ви від себе такої бомбардирської спритності?

- Це не тільки моє досягнення, це досягнення усієї команди та моїх партнерів, які створювали для мене ці моменти. Мені як нападнику потрібно було лише результативно завершити атаку. Чи очікував я такого від себе? Я не думав про це, на кожну гру виходжу з бажанням забити гол.

- Який гол запам’ятався найбільше?

- Усі три. Не можу виокремити якийсь один з них.

- А який із матчів став найбільш пам’ятним для Вас?

- Матч зі збірною Ірану. Напевно тому, що він був найбільш вирішальним і до якого ми підійшли з підвищеною мотивацією.

- Повертаючись до дозвілля, чи є у Вас вільний час? Як вважаєте за краще його проводити?

- Намагаємось збиратись усі разом якомога більшою компанією. А чим зайнятися - завжди знайдеться.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения