FootBoom ⚽ Украинские Молодежная сборная Украины Віталій Приндета: "Практично всі збірні нам удачі бажали, в тому числі і Санкт-Петербурга"
^

Віталій Приндета: "Практично всі збірні нам удачі бажали, в тому числі і Санкт-Петербурга"

1129
Віталій Приндета: "Практично всі збірні нам удачі бажали, в тому числі і Санкт-Петербурга"

Захисник «Волині» Віталій Приндета щойно повернувся із відрядження до молодіжної збірної України, разом з якою він став переможцем Кубка Співдружності-2014. Доки Віталій відпочиває кілька днів й готується до наступного збору «Волині», клубна прес-служба запитала його про враження від турніру…

- Віталію, можемо вважати тебе «ветераном» молодіжної збірної. Якийсь особливий статус старші хлопці мають у команді Сергія Ковальця?

- Так, багато нових облич було на турнірі і гравці 1993 р.н. вважалися «старшими». Але повірте – це ніяк не відобразилося на атмосфері в команді. На нас просто більше відповідальності лежало – на тренуваннях і в іграх.

- Сергій Ковалець не згадував про реванш у фіналі за тогорічну поразку від Росії. Але в думках гравці, які були на Кубку Співдружності у 2013-му, напевне, прагнули його?..

- Звісно, ми думали про 2:4 річної давнини. Хоч яким би не був товариський статус матчів, але ми дуже налаштовувалися на гру з росіянами. Добре, що забили два швидкі голи, далі було легше набагато.

- За українців вболівали на турнірі?

- Ми це у фіналі відчули. Практично всі збірні нам удачі бажали. Казахстан перед фіналом підтримав, я здивувався, коли й зібрна Санкт-Петербурга удачі побажала. А вболівальники після фінального свистка також аплодували – їм сподобалася наша гра.

- Який матч видався найважчим на турнірі?

- Однозначно – з білорусами. Вони дуже грамотно зіграли. Компактно, розумно, зібрано. Ми перемогли їх, бо «дотерпіли», не втомлювалися атакувати , за що й були винагороджені.

- Готувалися до серії пенальті у цьому матчі?

- Я вірив, що однаково проб`ємо їх. Дуже вже багато моментів створювали, мало б хоча б в одному нам мало б пощастити. Так і вийшло – залетів авто гол. А до пенальті умисно взагалі на турнірі не готувалися. В нас і тренувань як таких не було. Адже графік матчів щільний був – або щодня, або через день.

- У вихідні, як завжди, ходили на екскурсії?

- Так! Крім того, що було торік, побачили кілька нових музеї, була екскурсія в оперу, нам ще розповіли про річницю прориву блокади Ленінграда у 1944-му…

- Збірна зіграла багато матчів за короткий період. Не переживаєш, що втома завадить зборам у складі «Волині»?

- Та ні, що ви! Це приємна втома нині. Маємо кілька днів на відпочинок. Крім того, тренери в «молодіжці» намагалися дати зіграти максимуму виконавців, тому навантаження розподілялися рівномірно.

- Наступного разу збірна U-21 збереться на початку березня – ви гратимете товариський матч проти французів…

- Так, це буде вже підготовка до вирішальних матчів відбору на ЧЄ-2015, які відбудуться у травні-червні. Напевне, склад нашої збірної зміниться, адже тренери визначатимуть кістяк, на який спиратимуться у матчах відбору.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения