Главная Украинские Юношеские сборные Украины "Slovakia Cup-2014": друга звитяга української збірної
^

"Slovakia Cup-2014": друга звитяга української збірної

836
У вівторок, 29 квітня, юнацька збірна команда України U-18 здобула другу перемогу на міжнародному турнірі «Slovakia Cup-2014». Цього разу підопічні Олександра Головка були сильнішими за господарів турніру, збірну Словаччини − 2:1.
В першому таймі українці тримали ініціативу в своїх руках і їм першим вдалось відзначитись. На 24-й хвилині Денис Арендарук майстерно виконав штрафний удар, мов рукою поклавши м’яч в ближню девятку. Але за 10 хвилин словацька збірна спромоглася зрівняти рахунок, коли Вестеніцкі першим опинився на м’ячі після розіграшу кутового.
Другий тайм також пройшов під диктовку української збірної і на 57-й хвилині Арендарук зробив дубль, влучно пробивши з кута штрафного майданчика.
Останній матч групового турніру «Slovakia Cup-2014» юнацька збірна команда України U-18 проведе 1 травня, о 16:00, проти збірної ОАЕ.
Словаччина U-18 − Україна U-18 − 1:2
Голи: Вестеніцкі (34) − Арендарук (24, 57)
Україна: Безрук, Лучкевич, Палюх, Кірюханцев, Арендарук, Борячук, Вачіберадзе, Зотько, Мисик, Шевченко, Кльоц