Match odds 248644
FootBoom ⚽ Юношеские сборные Украины Олег Кузнецов: "Постійно контактую з клубними тренерами"
^

Олег Кузнецов: "Постійно контактую з клубними тренерами"

958
Олег Кузнецов: "Постійно контактую з клубними тренерами"
Фото - granatkin.info

Головний тренер юнацької збірної України U-16 Олег Кузнецов прокоментував навчально-тренувальний збір своєї команди у Бельгії, під час якого його підопічні візьмуть участь у міжнародному турнірі "Кубок чотирьох націй".

- Олегу Володимировичу, які плани на збір у Бельгії?

- Звичайний збір, нам належить взяти участь у хорошому турнірі. Збираємося готуватися до нього за заздалегідь складеною програмою. Завдання на збір - подивитися, в якій формі зараз перебувають викликані гравці. Тим більше, у нас є новачок. Сподіваюся, тренувальний процес пройде добре, а у гравців будуть позитивні емоції від турніру. Звичайно ж, ми хочемо перемогти.

- Хто вперше приїхав до табору збірної?

- Павло Ткаченко із "Севастополя". Інших хлопців я викликав і раніше, так що команда у нас зіграна. Постійно контактую з клубними тренерами, щоб знати, хто на даний момент знаходиться у кращій формі.

- Що скажете про суперників на міжнародному турнірі "Кубок чотирьох націй"?

- Перша гра у нас буде з Бельгією. Ми раніше вже з зустрічалися з бельгійцями в "турнірному режимі". Можу сказати, що це непогана команда. Тим більше, Бельгія буде грати у себе вдома. Збірні Сербії та Словаччини поки що є для нас "темними конячками".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Пресс-служба ФФУ
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения