Олег Кузнецов: "Постійно контактую з клубними тренерами"
^

Олег Кузнецов: "Постійно контактую з клубними тренерами"

459
Олег Кузнецов: "Постійно контактую з клубними тренерами"
Фото - granatkin.info

Головний тренер юнацької збірної України U-16 Олег Кузнецов прокоментував навчально-тренувальний збір своєї команди у Бельгії, під час якого його підопічні візьмуть участь у міжнародному турнірі "Кубок чотирьох націй".

- Олегу Володимировичу, які плани на збір у Бельгії?

- Звичайний збір, нам належить взяти участь у хорошому турнірі. Збираємося готуватися до нього за заздалегідь складеною програмою. Завдання на збір - подивитися, в якій формі зараз перебувають викликані гравці. Тим більше, у нас є новачок. Сподіваюся, тренувальний процес пройде добре, а у гравців будуть позитивні емоції від турніру. Звичайно ж, ми хочемо перемогти.

- Хто вперше приїхав до табору збірної?

- Павло Ткаченко із "Севастополя". Інших хлопців я викликав і раніше, так що команда у нас зіграна. Постійно контактую з клубними тренерами, щоб знати, хто на даний момент знаходиться у кращій формі.

- Що скажете про суперників на міжнародному турнірі "Кубок чотирьох націй"?

- Перша гра у нас буде з Бельгією. Ми раніше вже з зустрічалися з бельгійцями в "турнірному режимі". Можу сказати, що це непогана команда. Тим більше, Бельгія буде грати у себе вдома. Збірні Сербії та Словаччини поки що є для нас "темними конячками".

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме