FootBoom ⚽ Украинские Юношеские сборные Украины U-18: збірна України вийшла в фінал турніру "Вацлава Єжика"
^

U-18: збірна України вийшла в фінал турніру "Вацлава Єжика"

821

У четвер, 22 серпня, юнацька збірна команда України U-18 у міжнародному турнірі "Вацлава Єжика" у Чехії здобула перемогу над однолітками з Туреччини. Рахунок матчу − 3:1.

У першому таймі на полі точилася рівна боротьба, але нашій команді вже у дебюті поєдинку довелося бути у ролі наздоганяючої. Щоправда, підопічні Олександра Головка не знітилися від пропущеного голу і зуміли до завершення першої половини зустрічі забити два м’ячі у відповідь. На 35-й хвилині Вачіберадзе реалізував 11-метровий удар, а за хвилину до свистка арбітра на перерву Лучкевич вивів українську збірну вперед у рахунку.

У другому таймі турецька збірна зробила чимало спроб для того, щоб відігратися. Але на 87-й хвилині пройшла зразкова контратака нашої команди, а влучний удар Квича встановив остаточній рахунок у зустрічі − 3:1.

24-го серпня юнацька збірна України зіграє фінальний матч турніру з однолітками з Чехії. Матч відбудеться в Лібереці о 15:00 за київським часом.