Олександр Головко: "Постараємося зробити все, щоб вийти з групи"

Олександр Головко: "Постараємося зробити все, щоб вийти з групи"

80
Олександр Головко: "Постараємося зробити все, щоб вийти з групи"
Фото - ffu.org.ua

Старший тренер юнацької збірної України Олександр Головко в інтерв’ю прес-службі ФФУ розповів про підготовку команди до фінальної частини чемпіонату Європи 2013 року, яка пройде з 5-го по 17-те травня у Словаччині.

- Олександре Борисовичу, прокоментуйте вибір 23-х гравців в юнацьку збірну України U-17 для проведення підготовчого збору напередодні старту Євро-2013.

- Є розширений склад юнацької збірної, який складається з 23-х гравців. Можливо, остаточна заявка команди меншою на одного або двох футболістів, залежно від того, як хлопці впораються з травмами. Після 20-го квітня буде прийняте рішення, скільки гравців вирушать до Словаччини.

- На чемпіонат Європи відправляться перевірені бійці, чи у матчах континентальної першості зможе дебютувати хтось з новачків?

- Всі хлопці - перевірені бійці. До Словаччини їдемо практично найсильнішим складом. Крім того, з нами поїдуть хлопці, які спробують скласти конкуренцію найсильнішим. Нових гравців зараз немає сенсу викликати до збірної. Хто може не поїхати на фінальну частину Євро? У нас може бути 18 футболістів у заявці. Подивимося, хто і як буде готовий на момент завершення зборів.

- Які плани на підготовчий збір?

- 24-го квітня летимо до Австрії. 29-го - спаринг з однією з юнацьких команд австрійського чемпіонату. 3-го травня вирушаємо на місце проведення чемпіонату, а вже 5-го − у нас перший матч на турнірі з командою Росії.

- Як оцінюєте загальну готовність команди до старту континентальної першості?

- Поки що складно сказати. Не варто говорити про планомірну підготовку команди до Євро-2013 через участь у певних турнірах. У січні ми поїхали до Білорусі, у нас навіть зборів не було. 5-6 днів зборів, які провели у сусідній країні, не включали базову підготовку. Через місяць гравці повернулися у клуби, побули пару тижнів і поїхали до Туреччини. Знову цей рваний режим… Після Туреччини хлопці одразу почали залучатися до матчів першості у своїх клубах.

З гравцями збірної не прорахуєш планомірні навантаження. Тому у нас є цей збір, де ми плануємо скорегувати стан наших гравців: комусь підняти рівень підготовки, комусь, можливо, навпаки - дати відпочинок. У нас для цього є десять днів.

- Що можете сказати про майбутніх суперників юнацької збірної України на Євро-2013?

- Для нас кожен суперник - найголовніший. Обговорювати, хто і як грає, - це питання тактики і питання конкретного матчу. Відіграли матч - думаємо про наступний. Зі збірними тільки так і потрібно готуватися у турнірному режимі. Перший матч є найголовнішим, тому що від кожного наступного - залежатиме подальша турнірна боротьба.

На юнацькому Євро немає фаворитів по іменах. Можливо, цей статус має збірна Хорватії, але лише з урахуванням того, з якої групи ця команда вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи. Хорвати лишили позаду збірні Іспанії та Франції. Стосовно збірної Італії навряд чи скажу, щось нове: у італійців завжди хороша команда. Збірна Росії вийшла з групи, залишивши за бортом турніру португальців і англійців. Кожен з чотирьох суперників в якійсь мірі зробив крок уперед, і тим цікавішим буде кожен матч.

- Не боїтеся, що хлопці на хвилі успіху після перемоги над Німеччиною можуть «перегоріти»?

- Будемо намагатися з першого дня турніру відкинути ті емоції, які є після перемоги над Німеччиною. Постараємося все зробити для того, аби вийти з групи і потрапити в подальшому на чемпіонат світу.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров