Олег Кузнецов: "Їхати на збір експериментальним складом збірній України (U-19) не має сенсу"
^

Олег Кузнецов: "Їхати на збір експериментальним складом збірній України (U-19) не має сенсу"

270
Олег Кузнецов: "Їхати на збір експериментальним складом збірній України (U-19) не має сенсу"
Официальный сайт УАФ

Головний тренер юнацької збірної України (U-19) Олег Кузнецов в коментарі прес-службі УАФ розповів про роботу з командою в 2019 році, та поділився враженнями від жеребкування еліт-раунду Євро-2020 (U-19).

— Олегу Володимировичу, відбулося жеребкування елітного раунду відбору чемпіонату Європи. Якою буде ваша думка щодо суперників збірної України?

— На даний момент важко давати об'ємну характеристику командам, оскільки з Англією й Латвією ми ще не зустрічалися. Але, думаю, англійців зайвий раз представляти не потрібно. У той же час із першого кошика (Україна сіялася з другого. — Прим. ред.) могли випасти австрійці або, наприклад, грузини. Латвію я б назвав темною конячкою. А з Данією ми зустрічалися в листопаді минулого року. Незважаючи на дві перемоги, можу сказати, що це дуже сильний суперник.

— До речі, турнір проходитиме в Данії. Це робить господарів фаворитами?

— Не думаю. Так, якусь перевагу через це данці отримають, але глобально це не повинно позначитися на суперництві. Це не буде найголовнішим.

— До початку еліт-раунду, який відбудеться в березні майбутнього року, у вашої збірної буде етап підготовки?

— Ні. Нам пропонували зіграти у Фінляндії, але в лютому всі гравці будуть на зборах у своїх клубах, може, хтось і з першими командами. Це не дати УЄФА, і питання, чи відпустять клуби своїх представників. А їхати на збір експериментальним складом не має сенсу. Перед самим еліт-раундом у нас буде тиждень підготовки. До того ж ми ще поки що не знаємо, на яких полях гратимемо, на штучних чи натуральних.

Читайте также: Олег Кузнецов: "Вибрали тих, хто має повноцінну ігрову практику в клубах"

— Загалом як оціните минулий рік для своєї збірної?

— Позитивно. Звичайно, були негативні моменти, оскільки не завжди вдавалося запросити всіх кращих виконавців. Але найважливіше те, що команді восени вдалося подолати кваліфікаційний раунд, посівши перше місце в такій непростій групі. І хотілося би подякувати УАФ за якісні умови для підготовки, а також тим хлопцям, які приїжджали до збірної, але не потрапили до складу на офіційні матчі. Ми продовжуємо за ними стежити.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме