Match odds 779925
FootBoom ⚽ Юношеские сборные Украины Алан Ауссі: "Сподіваюся, і в еліт-раунді у збірної України все вийде"
^

Алан Ауссі: "Сподіваюся, і в еліт-раунді у збірної України все вийде"

840

Алан Ауссі: "Сподіваюся, і в еліт-раунді у збірної України все вийде"
Фото - Footboom.com

Захисник юнацької збірної України (U-19) Алан Ауссі в коментарі прес-службі УАФ поділився враженнями від кваліфікації до еліт-раунду чемпіонату Європи.

- Були напружені матчі, особливо дві останні гри. У нас в групі були майже рівні за майстерністю команди. У третьому матчі, зі шведами, які приймали нас на своєму полі, треба було вигравати. Добре, що все вийшло, й ми потрапили до наступного етапу, будемо готуватися. Сподіваюся, в еліт-раунді все вийде, удача буде нас супроводжувати, й ми покажемо футбол, який допоможе нам вирішити наступне завдання й вийти на Євро.

Нам тренер перед останньою грою зі шведами прямо сказав, що якщо ми хочемо, щоб наша збірна ще існувала й збиралася разом, треба виходити на поле й виграти цей матч. Ми самі розуміли, що треба тільки вигравати. У нас гарна атмосфера в команді, ми завжди із задоволенням приїжджаємо з різних команд. Коли всі збираємося, у нас справжня сім'я. Удвічі приємно, що в нас така атмосфера, - зазначив Алан Ауссі.

Читайте также: Анатолій Трубін: "Було б ідеальним узяти дев’ять очок, однак і так непогано"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения