FootBoom ⚽ Украинские Юношеские сборные Украины Эмоции сборной Украины U-19 из раздевалки после выхода в элит-раунд Евро-2020 (Фото)
^

Эмоции сборной Украины U-19 из раздевалки после выхода в элит-раунд Евро-2020 (Фото)

1340

Эмоции сборной Украины U-19 из раздевалки после выхода в элит-раунд Евро-2020 (Фото)
Официальный сайт ФФУ

После победы сборной Украины U-19 над Швецией, и выхода с первого места в элит-раунд Евро-2020, полузащитник "желто-синих" Михаил Мудрик опубликовал фотографию нашей команды из раздевалки.

Читайте также: Україна U-19 обіграла однолітків зі Швеції і з першого місця вийшла до еліт-раунду Євро-2020

U-19: ЮНАЦЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ПЕРШОГО МІСЦЯ ВИЙШЛА ДО ЕЛІТ-РАУНДУ ЄВРО-2020! ? Нагадаємо, що до еліт-раунду (жеребкування — 3 грудня) виходять дві найсильніші команди з кожної групи й краща серед збірних, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться навесні 2020 року. Переможці семи груп елітного раунду проб'ються до фінальної стадії, яка проходитиме в липні 2020 року в Північній Ірландії Аби ні від кого не залежати та здобути право виступати в еліт-раунді, в останньому матчі кваліфікаційного етапу Євро-2020 (U-19) юнацькій збірній України потрібно було просто перемогти господаря змагань, команду Швеції. Дякуємо хлопцям за чудову гру, ми вами пишаємось ???? #мизбірна

Публикация от UAF/УАФ (@ffukraine)

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения