Микола Несенюк: "Маркевич не читав регламент ФІФА, або Павелко змусив його набрехати народу про "Динамо"
^

Микола Несенюк: "Маркевич не читав регламент ФІФА, або Павелко змусив його набрехати народу про "Динамо"

979

Микола Несенюк: "Маркевич не читав регламент ФІФА, або Павелко змусив його набрехати народу про "Динамо"

Голова департаменту по роботі зі ЗМІ "Динамо" Микола Несенюк відповів Главі комітету національних збірних УАФ Мирону Маркевичу, який звинуватив віце-чемпіона України в тому, що клуб не хоче делегувати гравців до юнацьких збірних.

- Сьогодні зранку шановний Мирон Маркевич публічно виявив своє занепокоєння відсутністю футболістів "Динамо" у юнацьких збірних України, які цими днями мають провести по два неофіційних контрольних матчі. Обурення голови комітету УАФ із національних збірних досягло такого рівня, що він, знову таки, публічно, вимагає від виконкому УАФ зобов’язати клуби відпускати гравців на усі без винятку матчі юнацьких збірних.

Якби таке сказав хтось інший, то нехай. Але ж Мирон Маркевич формально начальник усіх футбольних збірних України! Людина на такій посаді просто зобов’язана знати регламент ФІФА, який є для УАФ футбольною конституцією, а кожне порушення регламенту ФІФА є приводом для позову у добре відомий усім спортивний суд у Швейцарії.

Одне з двох – або Маркевич не читав того регламенту ФІФА і тому публічно верзе відверті дурниці, або Маркевич той регламент читав, але вважає українську футбольну публіку нездатною зробити те ж саме. Є ще третій варіант, але про нього згодом. Спочатку про регламент.

За регламентом ФІФА клуби зобов’язані відпускати футболістів виключно на матчі національних збірних і виключно у так звані дати ФІФА, коли проходять усі без винятку офіційні міжнародні футбольні матчі на рівні національних команд. Крапка. На усі інші матчі усіх інших збірних – від юнацьких до дитячих – гравці прибувають виключно за домовленістю між клубом та національною асоціацією.

Саме тому у фінальних турнірах юнацьких чемпіонатів світу та Європи ми далеко не завжди бачимо збірні провідних футбольних країн у найсильніших складах. У клубів свої плани, і коли ці плани не узгоджуються із планами юнацьких збірних, залишається домовлятися. Або не домовлятися. І так не лише за кордоном. Випадків, коли українські футбольні клуби (не "Динамо") не відпускали футболістів до юнацьких збірних є скільки завгодно.

Не вірю, що така досвідчена людина, як Мирон Маркевич, про це не знає. Тоді залишається лише один варіант. Керівник УАФ Андрій Павелко забажав ще раз набрехати народу про "Динамо", але не захотів "підставлятися", бо теж знає регламент ФІФА. Ось і доручив це Мирону Маркевичу. У якого, швидше за все, немає вибору. Відмовиться – може опинитися на вулиці, подібно до того, як опинився на вулиці його син Остап, якого колега Маркевича по виконкому УАФ Олег Собуцький вигнав з посади тренера своєї команди "Агробізнес" після перших поразок. У них там все суворо - або з нами, або проти нас.

Але регламент все одно варто читати. Щоб потім народ не сміявся із немолодої вже людини. Щоб не було потім соромно. Звісно, коли цей сором є взагалі, - написав Несенюк у Facebook.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме