Олександр Петраков: "Хочу дуже подякувати "Карпатам", які допомогли збірній з футболістами"
^

Олександр Петраков: "Хочу дуже подякувати "Карпатам", які допомогли збірній з футболістами"

274
Олександр Петраков: "Хочу дуже подякувати "Карпатам", які допомогли збірній з футболістами"
Официальный сайт ФФУ

Головний тренер юнацької збірної України (U-17) Олександр Петраков в коментарі прес-службі УАФ розповів про підготовку до спарингів з командою Вірменії. Зазначимо, триває збір юнацької збірної України, яка в листопаді виступить у кваліфікації чемпіонату Європи.

— Олександре Васильовичу, зважаючи на те, що "Динамо" не відпустило своїх футболістів, виклик до вашої збірної отримали нові гравці?

— Так. Це воротар Ілля Ольховий, півзахисник Давід Фоменко й нападник Дмитро Шостак. На превеликий жаль, травму отримав голкіпер "Шахтаря" Тимур Пузанков, який вибув на півтора місяці, тому він не допоможе нам у кваліфікаційних матчах чемпіонату Європи.

— Чи зможуть нові гравці або ті, хто не викликався останнім часом до цієї збірної, повністю зрозуміти вашу філософію?

— Це буде дуже складно. Наступний збір, який УАФ організував у Вірменії, буде вже приурочений до офіційних матчів. До речі, хочу сказати велике спасибі львівським "Карпатам", які допомогли з футболістами.

— Що скажете про найближчого суперника?

— Там завжди були хороші збірні. Вірмени намагаються грати в технічний, швидкий футбол, вони діють за схемою 4—3—3. Тому супротивник у нас буде непоганого рівня.

Читайте также: Олександр Петраков оголосив склад юнацької збірної України (U-17)

— Опонентів по кваліфікації Євро вже вивчаєте?

— Я їх всіх добре знаю. Природньо, що інформація щодо цих команд потроху оновлюється, тому вже після поточного збору я більш детально ознайомлюсь із змінами в цих збірних.

Нагадаємо, що команда Олександра Петракова готується до кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17), який проходитиме в Португалії в листопаді поточного року. Там збірна України зіграє з Грузією (13-го числа), Албанією (16-го) й Португалією (19-го).

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме