Сергій Нагорняк: "Не змінюємо кардинально стиль гри "Шахтаря" та "Динамо"
^

Сергій Нагорняк: "Не змінюємо кардинально стиль гри "Шахтаря" та "Динамо"

386
Сергій Нагорняк: "Не змінюємо кардинально стиль гри "Шахтаря" та "Динамо"
Фото - ФФУ

Головний тренер юнацької збірної України (U-16) Сергій Нагорняк в коментарі прес-службі УАФ розповів про збір, який проходитиме із 22-го по 26 вересня, та під час якого вона зіграє два виїзні товариські матчі (24-го й 26-го числа) з бельгійськими однолітками.

— Сергію Миколайовичу, ви не бачилися зі своїми підопічними більш ніж півроку. Хлопці не забудуть те, над чим ви працювали на минулих зборах?

— Упевнений, що ні. Ми стежимо за виступом кандидатів до збірної, часто контактуємо. Я не бачу в цьому проблеми. Ми не змінюємо кардинально стиль гри, який демонструють "Шахтар" і "Динамо", адже переважна більшість хлопців у збірній — представники саме цих команд, а тонкощі, які вносить наш тренерський штаб, не заважають. Головне, що ми зберемося й проведемо два такі корисні поєдинки, за що спасибі керівництву нашої асоціації.

— Зараз у вашому списку є футболісти "Динамо" й "Шахтаря", чого наставникам юнацьких команд домогтися вдається не завжди. Ви змогли запросити всіх, кого хотіли?

— Майже так. Не забуваємо ми обкатувати й нових хлопців. Селекція не припиняється. Хоча більшість виконавців непогано себе зарекомендувала й на першому нашому зборі, і на другому.

— Кістяк команди вимальовується?

Читайте также: "Ворскла" - "Динамо": последние новости перед игрой

— Якоюсь мірою — так. Але це тільки на сьогоднішній день. Усім відомо, що в такому віці гравці не відрізняються стабільністю, тому ми й намагаємося подивитися у справі на багатьох інших перспективних хлопців.

— Найближчий суперник у збірної України — те, що треба?

— Безумовно. Цікаво зіграти з такою сильною збірною, як бельгійська. У бельгійців футбольна школа завжди була на хорошому рівні. У такому віці, щоправда, не так просто знайти багато інформації по суперниках, але те, що ми маємо, дає можливість повноцінно пояснити хлопцям, як слід діяти проти команди Бельгії.

— У поточному році у вашої команди ще заплановано збір...

— Так. У жовтні ми проведемо два виїзні товариські матчі зі збірною Грузії. Дуже сподіваємося, що й тоді знайдемо порозуміння з клубами, і нам вдасться запросити всіх кращих футболістів країни цього віку.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме