Match odds 981810
FootBoom ⚽ Юношеские сборные Украины Георгій Цітаішвілі: "З преміальними за перемогу на чемпіонаті світу ніяких проблем немає"
^

Георгій Цітаішвілі: "З преміальними за перемогу на чемпіонаті світу ніяких проблем немає"

3612
Георгій Цітаішвілі: "З преміальними за перемогу на чемпіонаті світу ніяких проблем немає"
Фото - УАФ

Півзахисник збірної України U-20 Георгій Цітаішвілі прояснив ситуацію з матеріальною винагородою команді за здобуття титулу чемпіона світу.

- Я відповів журналісту, який запитував про преміальні, що до початку турніру нам нічого не обіцяли й що ми грали не за якусь матеріальну винагороду, а за честь України й свою власну мрію — Кубок світу.

Хіба це недостатня мотивація? Дивно, що тема дійсно історичного досягнення нашої команди і всього українського футболу так швидко зійшла й зациклилась на питанні про гроші. Якщо комусь так цікаво це, то після повернення до Києва в нас була зустріч із керівництвом Української асоціації футболу, на якій президент УАФ Андрій Павелко запевнив нас, що хвилюватися про преміальні не варто, вони точно будуть. Тож ніяких проблем із цим немає. Це очевидні речі, які не варті особливої уваги. Але є люди, яких завжди цікавлять чужі гроші, — зазначив футболіст.

Читайте также: Fotospor: скауты "Бешикташа" заинтересовались Цитаишвили

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: УАФ
Оставили комментарии на форуме: 0
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения