Главная Украинские Юношеские сборные Украины ЧС-2019 (U-20): повернення збірної України до Катовіце та вихідний день
^

ЧС-2019 (U-20): повернення збірної України до Катовіце та вихідний день

835

ЧС-2019 (U-20): повернення збірної України до Катовіце та вихідний день
Фото - УАФ

Черговий день перебування збірної України U-20 у Польщі розпочався з переїзду синьо-жовтих до іншого міста. На найближчі чотири дні українська делегація знову передислокувалася до міста Катовіце у готель Vienna House, де й готуватиметься до матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу, повідомила пресс-служба УАФ.

Перед переїздом до Катовіце всі гравці та тренерсько-адміністративний штаб української команди на прохання влади міста Бельсько-Бяла зробили фото на згадку біля однієї з культурних пам’яток. За чудової погоди і з гарним настроєм команда в повному складі переїхала до Катовіце.

Тренерський штаб сьогодні надав своїм гравцям вихідний, під час якого вони відвідали водний центр у містечку Тихи задля відновлення фізичних кондицій та психологічного розвантаження.

Уже завтра збірна повертається до звичного розкладу: спочатку теоретичне заняття, а ввечері — тренування.

Нагадаємо, що в 1/8 фіналу збірна України гратиме з командою, що посяде третє місце в одній із груп. Матч відбудеться 3 червня в містечку Тихи. Початок — о 18.30 за київським часом.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения