Главная Украинские Юношеские сборные Украины Олег Федорчук: "Нинішнє покоління збірників U-20 навіть поруч не стоїть із генерацією Мілевського й Алієва"
^

Олег Федорчук: "Нинішнє покоління збірників U-20 навіть поруч не стоїть із генерацією Мілевського й Алієва"

1585

Олег Федорчук: "Нинішнє покоління збірників U-20 навіть поруч не стоїть із генерацією Мілевського й Алієва"

Футбольна збірна України зіграє у 1/8 фіналу Кубка світу U-20. В перших двох матчах групового турніру підопічні 61-річного тренера Олександра Петракова перемогли США (2:1) та Катар (1:0). У четвер ввечері наші грали проти Нігерії. За підсумком цього поєдинку визначилася позиція, з якої українці вийшли до наступної стадії, та майбутній суперник.

— Результат дуже пристойний, але великі запитання залишає сама гра. Адже головне завдання цієї збірної — готувати гравців до національної команди. Однак, окрім Луніна й Попова, у перспективи решти виконавців віриться дуже важко, — коментує матчі команди Петракова для "Газета по-українськи" футбольний тренер Олег Федорчук. — Лідери Цитаїшвілі й Булеца грають лише короткими епізодами. Можливо, річ у тім, що в цій віковій категорії ми не маємо гравців високого класу. Таке трапляється. Колись, на першому для України подібному турнірі в Аргентині, де грали футболісти 1981 року народження — Бєлік, Шершун, — зірок не було не тільки в нашій команді, а й серед усіх інших. Таланти з'являються хвилями — то їх дуже багато, а іншим разом узагалі немає.

Чому ми граємо невиразно?

— Це покоління навіть поруч не стоїть із генерацією Мілевського й Алієва, які зірками так і не стали. Нинішня збірна — посередні гравці, які витягують матчі на залізній дисципліні й уважній грі в обороні. До того ж команда грає за незвичної тактичної схеми — 1–5–4–1. В Україні так не грає жоден клуб. Але ця тактика дає результат, і я не став би звинувачувати Петракова. Він тренер емоційний, і це не всім подобається. Однак витискає максимум із того, що має в розпорядженні.

Я теж не захваті від гри нашої команди. Часом гравці не можуть зв'язати три-чотири передачі. Але будьмо справедливими: якби на Євро-2016 національна збірна України показала такий самий рівень гри, але здобула дві перемоги, будьте певні, її носили би на ­руках. І ніхто би не звертав уваги на рівень гри. Вимоги мають бути однаковими і до головної команди, і до молодіжної.

Читайте также: Александр Ищенко: "Не хочу, чтобы сборная Украины на ЧМ-2019 играла с Кореей"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения