Главная Украинские Юношеские сборные Украины Олександр Петраков: "Ротація має бути - без неї неможливо витягнути такий турнір"
^

Олександр Петраков: "Ротація має бути - без неї неможливо витягнути такий турнір"

1255

Олександр Петраков: "Ротація має бути - без неї неможливо витягнути такий турнір"
Официальный сайт ФФУ

Головний тренер юнацької збірної України (U-20) Олександр Петраков в коментарі прес-службі ФФУ оцінив гру команди у матчі проти Нігерії (1:1) та вихід до 1/8 фіналу чемпіонату світу в Польщі.

— Для мене вихід із групи — це нормальний результат, — зазначив Олександр Петраков. — У 2015 році ми теж виходили з групи на чемпіонаті світу. Ми йдемо до своєї мети від гри до гри, не загадуємо наперед. Рухаємося далі.

— Які наступні цілі у збірної України?

— Дуже прості — виграти наступний матч.

— У поєдинку з Нігерією ви провели ротацію складу. Задоволені гравцями, які вийшли на поле?

— Дійсно, ви бачили, що я не побоявся змінити сімох виконавців. Усе нормально. У нас немає другого складу збірної. У ній представлені найкращі гравці країни. Вони — молодці, кожен може замінити кожного. Ця група хлопців гарно відпрацювала, претензій немає. Ротація має бути. Без неї неможливо витягнути такий турнір. Окрім того, у нас було шість жовтих карток, і додалися ще, але загалом із цим ситуація нормальна — ніхто матч 1/8-ї не пропускає.

Читайте также: Александр Ищенко: "Лично я бы не хотел, чтобы сборная Украины на ЧМ-2019 играла с Кореей"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения