Збірна України (U-20) продовжує підготовку до ЧС-2019 в Польщі: під зливою
^

Збірна України (U-20) продовжує підготовку до ЧС-2019 в Польщі: під зливою

656

Збірна України (U-20) продовжує підготовку до ЧС-2019 в Польщі: під зливою
Официальный сайт ФФУ

Збірна України (U-20) продовжує підготовку до чемпіонату світу-2019. Третій день перебування команди в Польщі розпочався за звичним планом, інформує прес-служба ФФУ.

Зранку наставники "синьо-жовтих" провели теоретичне заняття, де розбирали гру майбутніх суперників, а вже ввечері відбулося тренування. Проведенню тренувальної сесії не завадила навіть злива, яка накрила місто Бельсько-Бяла після обіду. Дренаж футбольного комплексу "Рекорд" майже не справлявся з такою кількістю води, і тому гравцям необхідно було обережно виконувати всі вправи, які запропонував їм тренерський штаб. Але наші хлопці сумлінно виконали всі настанови.

Дощова погода, яка запанувала в польському місті, відчутно вплинула на плани проведення завтрашніх тренувань: організатори чекатимуть до ранку, аби вирішити, на які футбольні поля направити збірні на передматчеве тренування, яке, зокрема, в української команди заплановано на 11:30 за місцевим часом.

Також 23 травня о 14:30 (час місцевий) у конференц-залі Bielsko-Biala Stadium розпочнеться спілкування головного тренера збірної України Олександра Петракова та капітана команди Валерія Бондаря з представниками ЗМІ. А зранку відбудеться нарада, де вирішуватимуться організаційні питання щодо проведення матчу Україна – США (24 травня, початок – о 21:30).

Збірна України (U-20) продовжує підготовку до ЧС-2019 в Польщі: під зливою - изображение 1

Збірна України (U-20) продовжує підготовку до ЧС-2019 в Польщі: під зливою - изображение 2Збірна України (U-20) продовжує підготовку до ЧС-2019 в Польщі: під зливою - изображение 3

Читайте также: Олексій Хахльов: "Адаптація не потрібна, адже Польща та Україна — схожі країни"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме