FootBoom ⚽ Украинские Юношеские сборные Украины Еліт-раунд Євро-2019 (U-17). Україна - Іспанія 0:1. Не наша остання хвилина
^

Еліт-раунд Євро-2019 (U-17). Україна - Іспанія 0:1. Не наша остання хвилина

1265

Официальный сайт ФФУ

Матчем проти команди Іспанії юнацька збірна України U-17 у Ньйоні завершувала свої виступи в еліт-раунді кваліфікації Євро-2019. Як відзначає офіційний сайт ФФУ, прикра поразка грекам у другому турі не залишала підопічним Володимира Єзерського інших варіантів — потрібно було перемагати іменитих іспанців.

Перший тайм був за суперниками, які створили три гольових моменти проти одного в українців. Мабуть, найкращим у складі синьо-жовтих був голкіпер Руслан Нещерет, який кілька разів рятував ворота.

У суперництві з таким опонентом ризикувати завчасно не було сенсу, тому наша команда терпіла й чекала свого шансу. У другому таймі команда Володимира Єзерського трохи підрівняла статистику ударів, проте до пострілів у площину воріт справа довго не доходила. Іспанців же влаштовувала нічия, тому вони не були настільки активними, як в першому таймі. І піренейцям вдалося досягти бажаного. Більше того, на останній хвилині зустрічі вони ще й забили переможний м'яч. Українці ж на цій стадії турніру завершили свої виступи на шляху до фінальної частини чемпіонату Європи.