Главная Украинские Юношеские сборные Украины Товариський матч. Ізраїль (U-19) — Україна (U-19) 4:0
^

Товариський матч. Ізраїль (U-19) — Україна (U-19) 4:0

1635

Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Підопічні Сергія Нагорняка у другому товариському матчі проти ізраїльтян пропустили чотири м'ячі, повідомив офіційний сайт ФФУ.

Якщо в першому контрольному поєдинку проти збірної Ізраїлю синьо-жовті виграли — 3:0, то у другій зустрічі вийшло майже все навпаки. У ворота Андрія Артима влетіло чотири м'ячі. Уже в першому таймі рахунок був 3:0. Голи господарі забивали на 17-й, 31-й і 37-й хвилинах. Ще одного разу вони відзначилися на 68-й хвилині. 4:0.

Товариський матч

Ізраїль (U-19) — Україна (U-19) — 4:0

Україна (U-19): Артим, Слива, Муравський, Холод (Агапов, 57), Харжевський (Тягло, 46), Горін, Мудрик, Дмитренко (Бондаренко, 30), Криськів, Кащук, Сікан (Апанчук, 81).

Завтра українська делегація повертається додому, а вже із 15 березня в цієї збірної розпочнеться безпосередня підготовка до еліт-раунду Євро-2019. На шляху до фінальної частини змагань синьо-жовті зустрінуться із Сербією (20 березня), господарем турніру, Італією (23 березня) й Бельгією (26 березня). Путівку до Вірменії, де із 14-го по 27 липня проходитиме фінальна частина змагань, отримає тільки переможець групи.