Главная Украинские Юношеские сборные Украины Футболіст юнацької збірної України пішов на фронт боронити Батьківщину
^

Футболіст юнацької збірної України пішов на фронт боронити Батьківщину

3880

Футболіст юнацької збірної України пішов на фронт боронити Батьківщину

Проміняв футбольні газони на поля передової в районі Світлодарської дуги. Замість чистої спортивної форми й кросівок на 20-річному Денисі тепер однострій та армійські берці.

Знімальна група ТСН зустріла на Сході України професійного футболіста, що захищав честь країни у юнацькій збірній, а нині - боронить Батьківщину з автоматом у руках.

Ворог недалеко і постійно нагадує про себе. З останніх спостережень Дениса: цього місяця не було жодної ночі, щоб не вибухали ворожі міни зі снарядами. Ще недавно хлопець ганяв м'яча на найвищому футбольному рівні і так пильно визирав прогалини у захисті команди-суперника. Тепер в окопі, тоді як його однолітки, можливо, десь відпочивають у клубах у тихій частині України.

"Треба розуму набиратись, щось трохи міняти в житті. І, як один "товариш" казав, "навіщо ця війна, віддайте Донбас і вона припиниться". Ні, кажу, вони зрозуміють, що ми здали і захочуть ще, і підуть далі, а навіщо, щоб в усій країні була така війна", - каже військовослужбовець.

Професійний футболіст юнацької збірної тепер не в кросівках, а в берцях стоїть у полях. Це його перший контракт і не гратиме цей хлопчина у футбол ще щонайменше два роки.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения