Футболіст юнацької збірної України пішов на фронт боронити Батьківщину
^

Футболіст юнацької збірної України пішов на фронт боронити Батьківщину

3049

Футболіст юнацької збірної України пішов на фронт боронити Батьківщину

Проміняв футбольні газони на поля передової в районі Світлодарської дуги. Замість чистої спортивної форми й кросівок на 20-річному Денисі тепер однострій та армійські берці.

Знімальна група ТСН зустріла на Сході України професійного футболіста, що захищав честь країни у юнацькій збірній, а нині - боронить Батьківщину з автоматом у руках.

Ворог недалеко і постійно нагадує про себе. З останніх спостережень Дениса: цього місяця не було жодної ночі, щоб не вибухали ворожі міни зі снарядами. Ще недавно хлопець ганяв м'яча на найвищому футбольному рівні і так пильно визирав прогалини у захисті команди-суперника. Тепер в окопі, тоді як його однолітки, можливо, десь відпочивають у клубах у тихій частині України.

"Треба розуму набиратись, щось трохи міняти в житті. І, як один "товариш" казав, "навіщо ця війна, віддайте Донбас і вона припиниться". Ні, кажу, вони зрозуміють, що ми здали і захочуть ще, і підуть далі, а навіщо, щоб в усій країні була така війна", - каже військовослужбовець.

Професійний футболіст юнацької збірної тепер не в кросівках, а в берцях стоїть у полях. Це його перший контракт і не гратиме цей хлопчина у футбол ще щонайменше два роки.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме