Олександр Петраков: "Збірна Португалії практично не має слабких місць, але ми постараємося їх знайти"
^

Олександр Петраков: "Збірна Португалії практично не має слабких місць, але ми постараємося їх знайти"

782

Олександр Петраков: "Збірна Португалії практично не має слабких місць, але ми постараємося їх знайти"
Официальный сайт ФФУ

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Олександр Петраков прокоментував матч із Туреччиною на Євро-2018 у Фінляндії й зазирнув у найближче майбутнє.

"Перед грою з Туреччиною ми дуже переживали, — сказав Олександр Васильович. — Нерідко буває так, що, коли залишається один крок, футболісти можуть перехвилюватися. Однак хлопці знову проявили себе в усій красі, молодці. Окрім Булеци, двічі міг відзначитися Супряга. Хоча видно було, що втома накопичилася суттєва. У нас не такий великий кадровий потенціал. Багатьом хлопцям ще не вистачає досвіду матчів такого рівня. Переважно навантаження лягає на певних виконавців", - цитує Петракова офіційний сайт ФФУ.

"У нас є деякі проблеми кадрового характеру. Але я вірю, що все обійдеться, і гравці будуть у строю. Зараз на перше місце знову виходить відновлення футболістів до матчу проти Португалії. У зв'язку з цим хочу подякувати тренерсько-адміністративному штабу, який практично без відпочинку працює на благо збірної. А тут ще й півфінальний матч призначено на третю годину дня. У такому віці зайва доба відпочинку, причому коли потрібно грати через два дні на третій, позначається. У португальців є в цьому перевага. Тим не менш, ми будемо боротися за вихід до фіналу, це я обіцяю.

Що стосується суперника, то з Португалією за вісім років роботи в юнацьких збірних я ще не зустрічався. Про силу команди свідчить хоча б той факт, що цей колектив два роки тому ставав чемпіоном Європи серед 17-річних. У португальців зіграна команда, багато індивідуально сильних футболістів. Збірна Португалії практично не має слабких місць, але ми постараємося знайти, за рахунок чого можна їй протистояти", - зазначив тренер.

Нагадаємо, у півфіналі збірна України U-19 зіграє 26 липня проти однолітків з Португалії.

Читайте также: Константин Ярошенко: "В Финляндии все немножко в шоке от нашей команды"

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме