Володимир Єзерський оголосив список збірної України (U-16) на матчі з Грузією

Володимир Єзерський оголосив список збірної України (U-16) на матчі з Грузією

299

Володимир Єзерський оголосив список збірної України (U-16) на матчі з Грузією
Официальный сайт ФФУ
27апреля19:30Бохум1.71Х4.04Эрцгебирге5.3027апреля19:30Арминия1.70Х4.20Кайзерслаутерн5.1027апреля21:00Бург-ан-Бресс3.44Х3.70Брест2.1727апреля21:00Шатору1.65Х4.24Осер5.5527апреля21:00Газелек (Аяччо)1.95Х3.54Орлеан4.4027апреля21:00Гавр2.82Х3.20Аяччо2.8127апреля21:00Нанси1.49Х4.50Тур7.7027апреля21:00Кевийи1.76Х4.04Валансьен4.8627апреля21:00Реймс1.51Х4.64Ньор6.9527апреля21:00Сошо2.73Х3.46Лорьян2.7227апреля21:45Фулхэм Лондон1.26Х6.80Сандерленд11.5027апреля21:45Монпелье2.60Х3.20Сент-Этьен3.1327апреля22:30Гимараэш1.90Х3.64Морейренсе4.5027апреля20:00Гёзтепе1.23Х6.10Карабюкспор10.5027апреля22:00Леванте Валенсия4.10Х3.82Севилья1.9727апреля21:30Хоффенхайм Зинсхайм1.35Х6.10Ганновер9.3027апреля22:00Реус Депортиу2.89Х3.08Сарагоса2.8427апреля20:00Венеция2.57Х3.14Палермо3.1727апреля22:00Бари1.85Х3.48Виртус Энтелла5.1028апреля01:00Чакарита Хуниорс2.06Х3.36Темперлей4.1627апреля17:00Мариуполь43.00Х12.50Шахтер Донецк1.0627апреля21:30Генк2.55Х3.56Брюгге2.8626апреля22:05Марсель1.72Х4.20Зальцбург5.2026апреля22:05Арсенал Лондон2.67Х3.26Атлетико Мадрид3.0227апреля01:15Ривер Плейт1.34Х5.20Эмелек11.5027апреля01:15Крузейро1.43Х4.60Универсидад де Чили8.9027апреля03:30Пеньяроль1.87Х3.34Либертад5.1527апреля03:30Атлетико Хуниор1.24Х6.50Альянса Лима14.5027апреля03:30Васко да Гама3.13Х3.28Расинг (А)2.4827апреля12:50Ньюкасл Джетс2.75Х3.66Мельбурн Сити2.59

Головний тренер юнацької збірної України (U-16) Володимир Єзерський оголосив список футболістів, викликаних на тренувальний збір, який розпочнеться 19 березня. У рамках цього збору "синьо-жовті" 22-го (початок — о 14.00) і 24 березня (14.00) у Тбілісі проведуть два спаринги зі збірною Грузії, інформує офіційний сайт ФФУ.

Наводимо список виконавців, викликаних Володимиром Єзерським:

Воротарі — Олексій Слуцький ("Динамо" Київ), Микита Турбаєвський ("Шахтар" Донецьк);

Захисники — Ілля Забарний, Костянтин Вівчаренко, Даніл Скорко, Денис Кузик (усі — "Динамо" Київ), Даніель Егбуджуо, Антоній Емере (обидва — "Шахтар" Донецьк);

Півзахисники — Єгор Глушач, Володимир Бражко, Микита Ісадченко, Євген Рязанцев (усі — "Динамо" Київ), Георгій Судаков, Владислав Кобилянський, Богдан В'юнник (усі — "Шахтар" Донецьк), Валентин Рубчинський ("Дніпро" Дніпро);

Нападники — Леон Гладковський, Владислав Ванат (обидва — "Динамо" Київ), Данило Гончарук, Нікіта Кулалаєв (обидва — "Шахтар" Донецьк).

Нагадаємо, що на шляху до континентальної першості, фінальна частина якої пройде в Ірландії, українській команді доведеться спочатку зійтися у кваліфікаційних протистояннях з однолітками із Боснії і Герцеговини, Ісландії та Гібралтару. Матчі цієї стадії змагань відбудуться восени поточного року — 10-го, 13-го та 16 жовтня у Боснії і Герцеговині.

Читайте также: Володимир Єзерський "Проблем із вибором виконавців немає"

До еліт-раунду Євро-2019 потраплять по дві кращі збірні з кожної з 13-ти груп, а також чотири колективи, що посядуть треті місця й матимуть найкращі турнірні показники в зустрічах із топ-парами. Поєдинки еліт-раунду ЧЄ відбудуться в березні, а фінальна частина змагань — у травні 2019 року.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров