Україна (U-17) - Ірландія (U-17) 1:3. Забракло мотивації

Україна (U-17) - Ірландія (U-17) 1:3. Забракло мотивації

3079

Україна (U-17) - Ірландія (U-17) 1:3. Забракло мотивації
Официальный сайт ФФУ

Україна (U-17) – Ірландія (U-17) 1:3

Голи: Волошин 14 - Іва 42, 82, О'Райлі 54

Україна: Трубін, Снісар, Хондак, Ауссі, Ярош, Підручний (Желізко, 51), Бодня, Мудрик, Волошин, Шулянський (Біблик, 56), Дероган (Сікан, 64).

Юнацька збірна України серед гравців віком до 17 років завершила виступ у кваліфікаційному раунді Евро-2018, повідомив офіційний сайт ФФУ. "Синьо-жовті" в останньому матчі поступились збірній Ірландії з рахунком 1:3. Але ця поразка не завадила нашій команді з 2-го місця кваліфікуватись до еліт-раунду.

Повідомляється, що обидві збірні, які достроково забезпечили собі вихід до наступного раунду, в очному протистоянні вирішували долю першого місця в групі. Ірландці переважали підопічних Олега Кузнецова за різницею м'ячів. Обидві команди з перших хвилин грали у відкритий футбол. Відкрили рахунок українці, коли Вікентій Волошин після подачі Дерогана влучив у ворота суперників. Після цього забивали виключно ірландці: двічі О'Райлі та одного разу Іва. Це забезпечило Ірландії перемогу та перше місце в групі.

Читайте также: Україна (U-17) - Азербайджан (U-17) 6:1. Планомірне знищення

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • У 17-тилітніх мотивація повинна бути завжди!(і не тільки у них) Це повинен розуміти О. Семенченко і не патякати на цю тему, виправдовуючи поразку.

    0+ 0- 0
    +-
  • Оставить комментарий на форуме Обновить