Андрей Маркович: "Не знал такой страны - Мьянма"

Андрей Маркович: "Не знал такой страны - Мьянма"

124

Автор:
Андрей Маркович: "Не знал такой страны - Мьянма"

Сьогодні, 10 лютого, в новозеландському Окленді відбулось жеребкування чемпіонату світу-2015 серед гравців до 20 років. Збірна України потрапила до групи А і зіграє з господарями турніру Новою Зеландією, США та М’янмою. Підсумки жеребкування прокоментував гравець львівських «Карпат» та молодіжної збірної України Андрій Маркович.

«Я знав, що 10 лютого відбудеться жеребкування, тому очікував на нього, щоб дізнатися про наших суперників. На перший погляд, група цілком нормальна. Гадаю, що перша гра буде складною, адже це матч-відкриття, до того ж ми зіграємо проти господарів. Але все-одно, маю надію, що цю групу ми пройдемо.

Правда, спершу довелося трохи погуглити. Я не знав такої країни – М’янма, тож пошукав про неї інформацію в Інтернеті. Дізнався, що знаходиться вона в Азії, а населення складає понад 55 мільйонів мешканців. Думаю, що 11 футболістів вони знайдуть. Зрештою, ані проти новозеландців, ані про американців я не грав. Тому про їхню силу нічого сказати не можу».

Маю надію повернутися до збірної і поїхати на чемпіонат світу. Останні місяці я пропустив через травму – у мене був перелом п’ятої плюсневої кістки стопи. Зробили операцію, потім було відновлення. Але зараз я вже працюю в загальній групі і беру участь у спарингах. Травма залишилася в минулому. Олександр Петраков телефонував мені наприкінці минулого року, питав про самопочуття. І я вірю в те, що коли постійно гратиму, то зможу зіграти і в Новій Зеландії, адже ми з Романом Підківкою разом пройшли відбір», - цитує Марковича офіційний сайт «Карпат».

Нагадаємо, ЧМ-2015 (U-20) стартує 30 травня матчем між господарями Новою Зеландією та Україною. Фінал турніру заплановано на 20 червня.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 3
 • И Бирму тоже не знал интересно?

  0+ 0- 0
  +-
  анатолич
 • Ну так в школе ведь не учился..мяч гонял.

  0+ 0- 0
  +-
  Portos
 • Було в батька 3 сина - двоє нормальних, а один футболіст.

  0+ 0- 0
  +-
  Antropofag
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров