Match odds 246388
FootBoom ⚽ Юношеские сборные Украины Євро-2013. Росія (U-17) − Україна (U-17) 3:0
^

Євро-2013. Росія (U-17) − Україна (U-17) 3:0

921
Євро-2013. Росія (U-17) − Україна (U-17)  3:0
Фото - sportsfile.com

Юнацька збірна України у стартовому матчі юнацького чемпіонату Європи 2013 року, який проходить у Словаччині, поступилася команді Росії з рахунком 0:3.
У першому таймі команди придивлялися одна до одної, на полі точилася рівна гра з невеликою перевагою підопічних Олександр Головка. На удар Гасіліна на 20-й хвилині гри українці відповіли не менш небезпечними «пострілами» Зінченка і Вачіберадзе наприкінці першої 45-хвилинки.
У дебюті другого тайму російська збірна заграла агресивніше в атаці і забила гол, який на рахунку Ходжаніязова. На 62-й хвилині росіяни подвоїли рахунок після влучного удару Майровича після «стандарту», а третій м’яч «синьо-жовті» пропустили після контратаки суперників − перед фінальним свистком відзначився Жемалетдінов.
Свій наступний матч на Євро-2013 юнацька збірна України зіграє 8 травня з командою Італії.