FootBoom ⚽ Украинские Юношеские сборные Украины Олександр Петраков: "В цілому гра вдалася"
^

Олександр Петраков: "В цілому гра вдалася"

873
Фото - ffu.org.ua

Нагадуємо, що сьогодні в рамках турніру імені Валентина Гранаткіна, відбувся матч, в якому наша збірна зіграла у нічию(3:3) з юнацькою збірною Чехії. Головний тренер збірної України Олександр Петраков прокоментував матч:

− Непоганий початок, 3:3 на табло і цікава гра на полі. Так, у нас були помилки, але я не можу пред'явити претензії ні до одного зі своїх гравців. Вони викладалися і у всіх горіли очі. Багато не забили, хоча мали всі шанси для цього.Не вистачило майстерності, але це те, що приходить з роками і іграми, і для хлопців цього віку немає нічого катастрофічного. У першому таймі я був невдоволений діями лінії оборони, але в цілому гра вдалася. Коментувати пенальті не буду, я не коментую дії арбітрів. У другому таймі я провів 6 замін, це не стільки тактичні ходи, скільки бажання дати пограти хлопцям. У нас 18 чоловік в команді, які приїхали сюди перш за все грати, а не сидіти на лавці запасних.