Названі гравці збірної U18, які їдуть на турнір ім. Гранаткіна

Названі гравці збірної U18, які їдуть на турнір ім. Гранаткіна

2620
Названі гравці збірної U18, які їдуть на турнір ім. Гранаткіна
Фото - ffu.org.ua
19 июля 01:30 Сеара 2.340 Х 3.340 Спорт Ресифи 3.380 19 июля 03:00 Витория (С) 1.920 Х 3.520 Парана 4.580 19 июля 03:45 Фламенго 2.020 Х 3.380 Сан-Паулу 4.300 19 июля 03:45 Коринтианс 1.960 Х 3.420 Ботафого 4.540 19 июля 03:45 Гремио 1.790 Х 3.720 Атлетико Минейро 5.100 18 июля 20:00 Шериф Тирасполь 1.320 Х 5.700 Торпедо (Кт) 9.400 18 июля 21:45 Селтик Глазго 1.056 Х 14.500 Алашкерт 35.000 18 июля 21:00 Сутьеска 6.450 Х 4.040 Астана Астана 1.512 18 июля 20:00 Зриньски 2.380 Х 3.260 Спартак Трнава 3.220 18 июля 20:00 Карабах Агдам 1.630 Х 3.960 Олимпия 5.350 18 июля 20:45 Русенборг (Тронхейм) 1.240 Х 6.950 Валюр 11.500 19 июля 16:00 Тобол 1.230 Х 6.550 Самтредиа 14.000 19 июля 20:00 Приштина 1.900 Х 3.320 Фола 4.060 19 июля 19:00 Мольде 1.170 Х 8.000 Гленавон 17.000 19 июля 16:00 Кайрат 1.070 Х 13.500 Энгордань 31.000 19 июля 18:00 Иртыш 1.685 Х 4.100 Тракай 4.980 19 июля 20:00 Жальгирис 1.320 Х 5.650 КИ Клаксвик 9.600 19 июля 20:00 Вардар Скопье 1.632 Х 4.200 Пюник (Ереван) 5.300 18 июля 19:00 Железничар (Сараево) 1.100 Х 10.500 Транс 29.000 19 июля 19:00 Славия (Сф) 1.790 Х 3.760 Ильвес 4.660 19 июля 20:30 Нидеркорн 2.995 Х 3.620 Габала 1.645 19 июля 20:00 Хэкен 1.390 Х 5.000 Лиепая 8.300 19 июля 18:00 Динамо Минск 1.240 Х 7.100 Дерри Сити 11.000 19 июля 18:00 Лячи 3.300 Х 3.620 Анортосис 2.170 19 июля 19:30 Слован Братислава 1.430 Х 4.940 Милсами 7.300 19 июля 20:00 Интер (Баку) 1.790 Х 3.760 Бальцан 4.660 19 июля 20:00 Аполлон Лимасол 1.170 Х 8.900 Стумбрас 14.000 19 июля 20:00 Шахтер Солигорск 1.310 Х 5.550 Коннас Куэй 10.500 19 июля 20:00 Маккаби Тель-Авив 1.810 Х 3.740 Ференцварош 4.580 19 июля 19:30 Рига 3.840 Х 3.440 ЦСКА (С) 2.050 19 июля 18:00 Вииторул 1.150 Х 8.800 Расинг Унион 18.000 19 июля 20:00 Заря (Б) 6.400 Х 4.700 Гурник 1.490 19 июля 20:00 Сарпсборг 1.360 Х 5.300 ИБВ 8.700 19 июля 20:00 АИК (Стокгольм) 1.320 Х 5.400 Шэмрок Роверс Дублин 10.500 19 июля 18:00 Гандзасар 6.700 Х 4.400 Лех 1.510 19 июля 20:30 Нордшелланд Фарум 1.144 Х 9.400 Клифтонвилл 17.000 19 июля 19:00 Гзира 4.980 Х 4.100 Раднички 1.616 19 июля 20:00 Динамо (Тбилиси) 2.600 Х 3.400 ДАК 2.775 19 июля 19:00 Нымме Калью Таллинн 3.240 Х 3.840 Стьярнан Гардабайр 2.130 19 июля 03:00 Миннесота Юнайтед 2.392 Х 3.840 Нью-Ингленд Революшн 2.910 fansport parimatch

Тренерський штаб юнацької збірної U18 (юнаки 1995 р.н.) визначився зі складом команди, яка буде виступати на турнірі ім. Гранаткіна у Санкт-Петербурзі. Головний тренер збірної Олександр Петраков обрав 18 гравців з 23-х, які відправлялися на збори до білоруського Гомелю.

Під час зборів збірна була поділена на два склади і 28-го грудня вони провели дві гри з білоруськими командами (у тому числі, з дублем ФК "Гомель"). Обидві зустрічі українці виграли. Також 30 грудня відбулася двостороння гра.

Нажаль, декілька гравців відправилися додому через травми та стан здоров’я. Пошкодження отримали Євген Малік ("Волинь" Луцьк), Олексій Мілютін ("Динамо" Київ) та Микита Татарков ("Металург" Запоріжжя). Через хворобу пропустить майбутній турнір капітан збірної Ігор Харатін ("Динамо" Київ), що є великою втратою для команди. Також стан голкіпера Ярослава Ставицького ("Шахтар" Донецьк) не дозволить зіграти йому у Санкт-Петербурзі.

3 січня збірна вирушає до північної столиці Росії, де напередодні першої гри на турнірі проведе тренування.

Склад збірної U18 на турнір ім. Гранаткіна:

Воротарі: Богдан Сарнавський ("Арсенал" Київ), Віталій Чіжиков ("Зоря" Луганськ)

Захисники: Вадим Шевчук ("Динамо" Київ), Павло Полегенько ("Динамо" Київ), Тарас Качараба ("Шахтар" Донецьк), Едуард Соболь ("Металург" Запоріжжя), Юрій Ткачук ("Металіст" Харків)

Півзахисники: Євген Чумак ("Динамо" Київ), Артем Габелок ("Шахтар" Донецьк), В’ячеслав Танковський ("Шахтар" Донецьк), Сергій Сізий ("Металіст" Харків), Дмитро Кравченко ("Ворскла" Полтава), Юрій Яструб ("Карпати" Львів)

Нападники: Артур Міронян ("Шахтар" Донецьк), Роман Яремчук ("Динамо" Київ), Артем Радченко ("Металіст" Харків), Дмитро Луканов ("Зоря" Луганськ), Тарас Завийський ("Карпати" Львів)

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Сарнавский - Качараба - Соболь - Танковский - Габелок - Миранян - Радченко - неплохой костяк :)) у пацанов есть все шансы к успеху прийти ))

    0+ 0- 0
    +-
    denisska
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров