FootBoom ⚽ Украинские Первенство U-19 Андрій Тлумак: "Хотіли добре зіграти проти "Шахтаря"
^

Андрій Тлумак: "Хотіли добре зіграти проти "Шахтаря"

830
Андрій Тлумак: "Хотіли добре зіграти проти "Шахтаря"

По закінченні матчу 5-го туру фінального етапу прем’єрної першості України серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги, сформованих з гравців не старше 1993 року народження, у якому львівські «Карпати» U-19 у гостях обіграли донецький «Шахтар» U-19 з рахунком 1:0, тренери обох команд поділилися своїми враженями від гри.

Андрій Тлумак, тренер «Карпат» U-19:

– Після домашньої поразки від «Іллічівця» ми дуже хотіли добре зіграти проти «Шахтаря» і тому я тішуся з того, що ми не лише взяли три очки, а й показали цілком добротний футбол. Перший тайм був повністю за нами і створивши низку моментів, незадовго до перерви ми таки забили. Що ж до другої половини матчу, то ми хоча й грали здебільшого від оборони, але контролювали хід гри. Хлопці повністю виконали установку на гру, зіграли саме так, як ми і домовлялися. Хочу відзначити, що хлопці, які виходили на заміну в другому таймі, добре входили в гру і завдяки їхній активності ми змогли витримати той досить високий темп, в якому діяли команди майже до самого фінального свистка. Вигравати у такої сильної команди, як «Шахтар», та ще й на її полі – насправді дуже приємно.

А ще наша перемога стала хорошою відповіддю на репліку, яку сказав минулого вівторка тренер збірної України U-18 Олександр Петраков після поразки його команди від поляків у товариській грі на полі «Арени Львів» з ганебним рахунком 0:6. У програші він звинуватив гравців «Карпат», яких було аж двоє і які відіграли лише перший тайм, який між іншим, закінчився з рахунком 0:3. Тобто і з ними, і без них збірна України пропустила по три голи, але винні лише наші футболісти. Тому мені цікаво, що Олександр Петраков скаже тепер, коли «Карпати», маючи в складі лише одного і то, за його словами, чи не найгіршого гравця збірної Юрія Яструба (інший наш збірник Тарас Завійський є гравцем головної команди «Карпат»), у гостях виграють у «Шахтаря», за який грало аж шестеро збірників? То може причина поразки з рахунком 0:6 від поляків лежить в дещо іншій площині? Можливо, якраз і зазнали українці такого розгрому, бо в збірній надто мало гравців «Карпат»? Мені здається, що тренерам збірної U-18 тут є над чим помізкувати...

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения