Главная Украинские Первенство U-19 Олексій Герасименко: "Хлопці виконали все те, що ми намітили перед грою"
^

Олексій Герасименко: "Хлопці виконали все те, що ми намітили перед грою"

599
Олексій Герасименко: "Хлопці виконали все те, що ми намітили перед грою"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Наставник динамівської команди U-19 розповів про перемогу його команди над донецьким «Металургом» і оцінив дії своїх підопічних:

- Загалом, гра мені сподобалася, але в другому таймі був період, коли хлопці або підсіли, або вже відчули свою перевагу, і розслабилися. Після гри ми, природно, їх привітали, але і разом з тим вказали на помилки. Якщо до перерви ми все виконували правильно і накривали гравців суперника в середині поля, то результат очевидний - забили три м'ячі і ще могли забити стільки ж. У другій половині зустрічі у нас також були моменти, але в обороні команда зіграла непереконливо. По першому ж тайму питань немає.

- Вже до 25-й хвилині рахунок був 3:0. При такій перевазі грати комфортно?

- Звичайно. Ми б із задоволенням грали б і за рахунку 5:0. У таких умовах можна і перебудувати схему, за якою граєш, і проводити заміни, щоб освіжити гру, що ми, власне, і зробили. Якісь заміни себе виправдали, якісь ні. Але в цілому, я і весь тренерський штаб задоволені, що на 90% хлопці виконали все те, що ми намітили перед грою - особливо, швидкий перехід з оборони в атаку.

- Перед хлопцями стояло завдання починати поєдинок активно, чи просто гра давалася?

- Звичайно, була така задача, ми ставимо її перед кожним матчем. Цього разу вийшло забити два швидких м'ячі, і потім вже було легше контролювати хід гри і робити перестановки.

- Здалося, що в грі було багато необов'язкових жовтих карток за розмови як у «Динамо», так і у «Металурга»...

- Так, і навіть вилучення у суперника було за розмови. Ми постійно доносимо футболістам, що арбітр ніколи не поміняє свого рішення і не скасує його, нагадали про це і в перерві, але вони молоді, не завжди прислухаються. Думаю, з часом вони це зрозуміють.

- З чим пов'язана така велика кількість офсайдів у атакуючих гравців «Динамо»?

- Це залежить від конкретного футболіста, який повинен тримати лінію. Ми це моделюємо на кожному тренуванні - виходи з оборони в атаку. Тут справа в індивідуальній майстерності. Якщо Душин не тримає лінію, забігає в офсайд і упускає три чистих виходи один в один, це індивідуальні помилки, а не командні проблеми.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения