Олексій Герасименко: "Хлопці виконали все те, що ми намітили перед грою"
^

Олексій Герасименко: "Хлопці виконали все те, що ми намітили перед грою"

381
Олексій Герасименко: "Хлопці виконали все те, що ми намітили перед грою"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Наставник динамівської команди U-19 розповів про перемогу його команди над донецьким «Металургом» і оцінив дії своїх підопічних:

- Загалом, гра мені сподобалася, але в другому таймі був період, коли хлопці або підсіли, або вже відчули свою перевагу, і розслабилися. Після гри ми, природно, їх привітали, але і разом з тим вказали на помилки. Якщо до перерви ми все виконували правильно і накривали гравців суперника в середині поля, то результат очевидний - забили три м'ячі і ще могли забити стільки ж. У другій половині зустрічі у нас також були моменти, але в обороні команда зіграла непереконливо. По першому ж тайму питань немає.

- Вже до 25-й хвилині рахунок був 3:0. При такій перевазі грати комфортно?

- Звичайно. Ми б із задоволенням грали б і за рахунку 5:0. У таких умовах можна і перебудувати схему, за якою граєш, і проводити заміни, щоб освіжити гру, що ми, власне, і зробили. Якісь заміни себе виправдали, якісь ні. Але в цілому, я і весь тренерський штаб задоволені, що на 90% хлопці виконали все те, що ми намітили перед грою - особливо, швидкий перехід з оборони в атаку.

- Перед хлопцями стояло завдання починати поєдинок активно, чи просто гра давалася?

- Звичайно, була така задача, ми ставимо її перед кожним матчем. Цього разу вийшло забити два швидких м'ячі, і потім вже було легше контролювати хід гри і робити перестановки.

- Здалося, що в грі було багато необов'язкових жовтих карток за розмови як у «Динамо», так і у «Металурга»...

- Так, і навіть вилучення у суперника було за розмови. Ми постійно доносимо футболістам, що арбітр ніколи не поміняє свого рішення і не скасує його, нагадали про це і в перерві, але вони молоді, не завжди прислухаються. Думаю, з часом вони це зрозуміють.

- З чим пов'язана така велика кількість офсайдів у атакуючих гравців «Динамо»?

- Це залежить від конкретного футболіста, який повинен тримати лінію. Ми це моделюємо на кожному тренуванні - виходи з оборони в атаку. Тут справа в індивідуальній майстерності. Якщо Душин не тримає лінію, забігає в офсайд і упускає три чистих виходи один в один, це індивідуальні помилки, а не командні проблеми.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме