Степан Юрчишин очолив юніорську команду "Карпат"

217
Фото - fckarpaty.lviv.ua
Болгарський спеціаліст Радослав Боянов, який донедавна очолював юніорську команду ФК «Карпати», залишив «зелено-білих». Загалом на тренерському містку команди Радослав Боянов провів 11 матчів (5 перемог, 1 нічия, 5 поразок, різниця м’ячів – 19:15). Натомість на посаду старшого тренера команди призначено легендарного карпатівського форварда Степана Юрчишина, який вже неодноразово очолював як головну, так і молодіжні команди, а також працював на посаді спортивного директора клубу.

Допомагатиме Степану Федоровичу Андрій Тлумак, який зміг в останніх матчах вивести юніорів до числа лідерів чемпіонату. Тренерський дебют нового дуету запланований на вівторок, 30 квітня, коли «леви» зіграють на виїзді проти донецького «Металурга».

Степан Юрчишин очолив юніорську команду "Карпат" - изображение 1– У вівторок на нас чекає гра в Донецьку. Ми вже прибули, запланували провести вечірнє тренування. Я вже давно не працював, була у мене перерва, але є велике бажання позайматися з молодими хлопцями, клубними вихованцями. Я лише три дні в команді, але бачу, що хлопці талановиті, а ще мене тішить, що усі свої. Це дуже приємно. Поруч є Андрій Тлумак, який хоче і вміє працювати.

– Що будете вимагати від своїх нових підопічних?

– Перш за все щоб команда грала і показувала хорошу гру. Звичайно, будемо вимагати результат.

– «Карпати» реально претендують на медалі...

– Це так, але наше головне завдання – підготувати їх до дорослого футбольного життя, щоб вони прогресували, переходили в молодіжну і головну команду. Ми будемо виходити і в кожному матчі грати на перемогу. Наші хлопці мають показувати бійцівські якості, грати з серйозним бажанням і розуміти, що таке карпатівський дух. Ми маємо їх цього навчити, щоб вони знали, за який клуб грають.

– Ви вже зі всіма встигли познайомитися?

– Ще ні. Але коли я працював спортивним директором, то двічі поспіль їздив у Крим на фінал ДЮФЛ. Тому більшість гравців я знаю, але все-одно буде нагода зі всіма поговорити з часом. У нас будуть чудові спортивні стосунки.

– Андрій Тлумак допомагатиме вам на перших порах?

– Він дуже толковий хлопець. Я знаю його як порядну людину. У нас все буде добре.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров