Першість U-19. "Кривбас" - "Волинь" 0:0

Першість U-19. "Кривбас" - "Волинь" 0:0

170
Першість U-19. "Кривбас" - "Волинь" 0:0
Фото - tomatoz.ru
Першість U-19. "Кривбас" - "Волинь" 0:0.
«Кривбас»: Горовой, Мороз, Сулімовський, Бовтуненко, Ткачов, Шаповаленко (Шмат, 76), Сокол, Тищенко, Михайловський, Цехмістер (Лівінський, 66), Янюк-к
«Волинь»: Ярмощук, Ярмолюк (Тимофєєв, 86), Олексюк, Стрижеус, Максимук (Ловинюк, 46), Магдиш-к, Хоменко, Адамський, Хижий, Р.Воробей, Гаврилюк.
27 березня й Кривий Ріг прийняв ігри першості команд Ю-19, що поновились після тривалої зимової паузи.
Криворізька команда приймала однолітків луцької «Волині».
Маючи відчутну ігрову та територіальну перевагу, молоді футболісти «Кривбасу» не змогли «розпечатати» ворота суперника. Хоча шанси для взяття воріт – були. Лучани захищались впевнено, хоча й не без помилок.
Перший тайм пройшов в атаках «Кривбасу», хоча до свого логічного підсумку – удару по воротах справа в «Кривбасу» доходила рідко. «Волинь» не часто турбувала захисні ланки господарів поля, лище зрідка проводячи контратаки.
Після перерви лучани трохи вирівняли гру, додавши в швидкостях. З’явились гострі моменти. але оборона «Кривбасу» на чолі з Германом Горовим діяла безпомилково.
В кінці матчу господарі поля мали найреальніший шанс для взяття воріт. Володимир Цехмістер пробивав в один дотик після пасу з флангу, але м’яч пішов повз ворота.
В підсумку - нічия 0:0.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров