Володимир Савошко: "Ми були сильнішими в усіх компонентах гри"
^

Володимир Савошко: "Ми були сильнішими в усіх компонентах гри"

581

Рік тому в першій грі сезону гол Володі Савошка у ворота «Чорноморця» приніс «Карпатам» U-19 першу в історії команди перемогу. У першому матчі нинішнього сезону хавбеку «зелено-білих» забити не вдалося. Але це ніяк негативним чином не вплинуло на прекрасний настрій гравця по завершенні зустрічі.

Володимир Савошко: "Ми були сильнішими в усіх компонентах гри" - изображение 1– Гра вийшла дуже важкою, перемога нам далася непросто. У нас нова команда, тому необхідно зігратися. Ми, ті, хто залишився у команді з минулого сезону, допомагаємо новачкам якомога швидше адаптуватися і влитися в колектив. Зовсім недавно наші молодші хлопці грали у фіналі Дитячо-юнацької футбольної ліги України, де завоювали срібні медалі. Потім їм необхідно було трохи відпочити, тож часу на підготовку ми мали зовсім мало. Але нічого, вважаю, що зіграли ми непогано. Головне, проявили характер, бійцівські якості і довели всім, а в першу чергу самим собі, що ми можемо грати і перемагати навіть такі сильні команди, як «Динамо», яке виграло минулу першість.

Наше завдання полягало перш за все в тому, щоб показати, що ми нікого не боїмося. І перш за все це необхідно було показати в грі саме з «Динамо». Адже вони чемпіони, ми з ними в минулому сезоні грали чотири рази і всі чотири матчі вони у нас виграли. Та й сьогодні, коли стало 0:2, то... Але тут ми й проявили свій характер, показали, що таке карпатівський дух.

Можливо, коли стало 0:2, хтось подумав, що ми вже знову програли. Але я особисто на полі підбадьорював партнерів, казав, що потрібно продовжувати грати, боротися і не опускати руки. Бо коли зневіритися в собі у процесі гри, бо нам забили два голи, то тоді вже точно нічого відіграєш.

Ми ж по грі виглядали краще. Але у нас з «Динамо» постійно такі ігри: ніби рівна боротьба, навіть ми більше володіємо м’ячем, показуємо красивіший футбол, але забиває більше «Динамо». Тому я дуже радий, що нарешті ми їх обіграли. Причому я вважаю, що ми були сильнішими сьогодні в усіх компонентах гри. Але нам необхідно про цю гру вже забути і готуватися до наступного матчу. Ми повинні прагнути перемагати в кожному матчі. Адже в нашому віці ми найсильніші в Україні, я в цьому переконаний. Тому необхідно це довести і на полі, перемагаючи в кожній грі.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме