Степан Юрчишин: "Ми потроху формуємо у хлопців карпатівський дух"
^

Степан Юрчишин: "Ми потроху формуємо у хлопців карпатівський дух"

438
Степан Юрчишин: "Ми потроху формуємо у хлопців карпатівський дух"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Старший тренер «Карпат» U-19 Степан Юрчишин поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від гри стартового туру своєї команди в першості України серед юніорів проти київського «Динамо».

«Перша гра є перша гра. Звичайно, хлопці хвилювалися, особливо в першому таймі, коли у нас не все виходило. Але ми непогано почали поєдинок, контролювали гру, більше володіли м’ячем. Однак припустилися помилки, яка призвела до гола у наші ворота. Втім, у футболі не можна обійтися без помилок. Зрозуміло, ми працюємо над тим, щоб їх у нашій грі було мінімум, але гра є гра і звести їх до «0» неможливо. Другий гол значною мірою ми також пропустили через власні помилки. Але, що поробиш – молоді хлопці, емоцій дуже багато, звідси й помилки. Однак я залишився в цілому задоволений нашою грою. Мені сподобалося, як ми зіграли. Особливо, коли врахувати, що це був наш перший офіційний матч після серйозних кадрових змін, які відбулися у нас влітку. Та й на підготовку до сезону у нас було дуже мало часу. Після фіналу Дитячо-юнацької футбольної ліги хлопці відпочивали лише чотири дні, а на награвання нових командних взаємодій у нас було тільки десять днів.

Також я хочу сказати, що ми поступово будемо вводити тих хлопців, які грали у фіналі ДЮФЛ. Все ж їм необхідно дати принаймні невеличку паузу, щоб вони відпочити після відповідальних матчів у дуже жорсткому режимі. Вони за тиждень зіграли п’ять матчів – після такого навантаження необхідно відновитися як фізично, так і емоційно. А тут ще й травми, зокрема, сьогодні через ушкодження не змогли грати Білоус та Гладкий.

Повертаючись до гри, відзначу, що незважаючи на помилки, діями команди я залишився задоволений. В першу чергу мені сподобався характер хлопців, їхнє бажання виграти та незламна віра в себе, в своїх партнерів. Пропустивши два голи, команда не розвалилася, а навпаки, почала діяти ще більш агресивно. Не хочу бути голослівним, але скажу, що ми потроху формуємо у хлопців карпатівський дух, без якого немає що робити в першій команді клубу. А наше першочергове завдання – готувати гравців, які зможуть не просто вийти один чи два рази за першу команду в Прем’єр-лізі, а зможуть з часом, і то бажано якомога швидше, її реально підсилити», – сказав Степан Федорович.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме