FootBoom ⚽ Украинские Первенство U-19 Арбітр показав 5 червоних карток гравцям "Інгульця" U-19 у матчі з "Олімпіком"
^

Арбітр показав 5 червоних карток гравцям "Інгульця" U-19 у матчі з "Олімпіком"

801

Арбітр показав 5 червоних карток гравцям "Інгульця" U-19 у матчі з "Олімпіком"
Фото - novosti.az

Зустріч 24-го туру чемпіонату U-19 між "Олімпіком" та "Інгульцем" увійшла у історію українського футболу. Увійшла з негативної точки зору, адже в цьому поєдинку головний арбітр Микола Байдюк примудрився показати 5 червоних карток одній команді. Страждали футболісти "Інгульця" ще з першого тайму, коли поле за дві жовті залишив Роман Жилінський.

Після перерви Байдюк регулярно додавав пального у вогонь пристрастей. Арбітр призначив неймовірно дивні одинадцятиметрові спочатку у ворота "Олімпіка", а згодом і у ворота "Інгульця". Емоції молодих футболістів зашкалювали, а "регулятор спокою" на футбольному полі незворушно демонстрував юнакам жовті картки одну за одною. Жовті перетворювалися на червоні, які у другому таймі отримали Цуркан і Смоляков.

Останніми жертвами "справедливості" Байдюка стали Сейтхалілов і Ярош, які свої вилучення заробили вже після фінального свистка.

Арбітр показав 5 червоних карток гравцям "Інгульця" U-19 у матчі з "Олімпіком" - изображение 1

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Football Hub
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения