Першість U-19. "Чорноморець" - "Кривбас" 0:0

Першість U-19. "Чорноморець" - "Кривбас" 0:0

127
Першість U-19. "Чорноморець" - "Кривбас" 0:0
Фото - chernomorets.odessa.ua

Чемпіонат U-19. 16.04.2013. Одеса. УТБ "Чорноморець". 150 глядачів

«Чорноморець» Одеса - «Кривбас» Кривий Ріг 0:0

«Чорноморець»: Безрук, Войтович-к, Топчій (Поліщук, 58), Гончаренко (Серденюк, 57), Іванченко (Кабаєв, 78), Курко (Дубина, 61), Попов (Шамов, 68), Булий (Петько, 46), Цирульнєв, Матушевський, Насімі.

«Кривбас»: Горовой, Мороз, Волков, Сулімовський-к, Клименко (В.Кочмола, 66), Власюк, Яворський (Шаповаленко, 78), Михайловський, Янюк, Ткачов, Монатко.

Попередження: Янюк 33, Яворський 75, Михайловський 76, Ткачов 90+2.

Вилучення: Янюк 75 (повторне попередження).

Нічиєю 0:0 завершився останній матч 8 туру першості команд U-19, в якому криворізький «Кривбас» грав в Одесі проти «Чорноморця». Сама гра була рівною, з невеликою кількістю гольових моментів.

Початок матчу був за господарями, які вправно користувались дещо розбалансованим станом криворізької команди, яка через поламку автобуса з’явилась на стадіоні лише хвилин за 15 до офіційного початку гри.
Однак криворіжці доволі швидко перевели гру до центру поля та самі стали до атакувальних дій.

В кінці тайму обидва клуби мали моменти для взяття воріт, але не використали їх.
Другий тайм пройшов за тим же сценарієм, як і перша половина матчу. З тією лише різницею, що стартові хвилини не стали такими небезпечними для «Кривбасу».

В середині тайму гості могли відкрити рахунок. Олексій Янюк не зміг вдало завершити зусилля партнерів, маючи непогану нагоду для взяття воріт. А через кілька хвилин «Кривбас» залишився в меншості. Той самий Янюк отримав друге в матчі попередження й був змушений достроково залишити поле.

Однак навіть в меншості «Кривбас» міг схилити шальки терезів на свою користь. Георгій Сулімовський міг вразити ворота суперника, але не був точним. Остання атака в матчі була за господарями, однак захист «Кривбасу» на чолі з Германом Горовим діяв бездоганно.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров