Главная Украинские Первенство U-19 Наймолодші "говерляни" пройшли перевірку "Арсеналом"

480

Стадіон "Харчовик" м. Мукачево

Товариський матч

"Говерла" U-19 - молодіжний склад "Арсенал" (Київ) - 0:2 (0:0)

Наставники U-19 Валентин Слюсар та Мирослав Бундаш нині займаються формуванням команди. Зараз на оглядинах у тренерського штабу перебуває чимала група гравців. Тож перевірка їх потенціалу в матчі з молодіжним складом київського «Арсенала» була більш ніж доречною.

Перший тайм вийшов бойовим. Молоді закарпатці на рівних боролися з більш досвідченими «канонірами», тож його результат цілком закономірний – 0:0.

На початку другого відрізку гри наша команда пропустила гол, вдруге «говерляни» дозволили супернику вразити власні ворота в середині другого тайма. Але кінцівка матчу залишила приємне враження. Гравці не знітилися після двох пропущених м’ячів, а завзято шукали шляхи до воріт суперника.

«Говерла» грала в такому складі:

1 тайм: Пахомов – Пинкович, Ількович, Ряшко, Думанюк – Добровольський, Шведюк, Вищак, Гаврилюк, Тома – Нурієв;

2 тайм: Сільваші – Качур, Шалельо, Лібак, Ількович – Дзьоба, Лукашук, Балог, Переш, Мартич – Островка.

Вже з 6 липня в команди розпочинається навчально-тренувальний збір на базі готельного комплексу «Дубки», поблизу Ужгорода, а до цього 5 липня команда на тренувальному полі ужгородського «Авангарда» проведе двосторонню гру.