Главная Украинские Первенство U-19 Степан Юрчишин: "Програли, бо віддали господарям середину поля"
^

Степан Юрчишин: "Програли, бо віддали господарям середину поля"

576
Степан Юрчишин: "Програли, бо віддали господарям середину поля"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Старший тренер «Карпат» U-19 Степан Юрчишин розповів Інформаційному центру клубу про причини поразки своїх підопічних у матчі другого туру попереднього етапу першості України серед юніорів в Одесі з однолітками тамтешнього «Чорноморця».

– На мій погляд, гра була рівною і наша поразка не є закономірним результатом того, що відбувалося на полі. Вагомої переваги упродовж всіх 90 хвилин не мала жодна з команд. Гра була рівною і найбільш справедливим результатом, на мою думку, була б нічия. Але господарям вдалося забити. Удар вийшов у гравця «Чорноморця» насправді дуже хороший і в пропущеному м’ячі важко в чомусь дорікнути Олегу Мозілю. Ми також забили, причому зробили це за рахунку 0:0. Гол був що називається, чистий, але боковий суддя знайшов там офсайд. Я після гри розмовляв з головним арбітром і вона попросила вибачення за помилку. Але це надто слабка для нас втіха. Адже у футболі дрібниць не буває, а кожен забитий м’яч – як зарахований, і відмінений – може суттєво вплинути на характер гри. От і в цій грі, якби наш гол зарахували, то все могло б скластися по-іншому. А так... Втім, я не хочу сказати, що в нашій поразці винні виключно судді. Про них я згадав виключно для того, щоб підкреслити, наскільки важливим є кожен ігровий момент, кожна дія того чи іншого футболіста, кожне рішення арбітра.

– Як ви оціните гру своєї команди, коли абстрагуватися від результату?

– Зазвичай, гра і результат є напряму пов’язані між собою. Так, нам не зарахували чистий гол, але треба в першу чергу говорити про те, що загалом ми зіграли погано. У мене немає претензій по самовіддачі, але діями майже усіх гравців я залишився незадоволений. В першу чергу це стосується гравців середини поля. Адже ми програли господарям центр і це стало визначальним у нашій поразці. Далеко не в повній мірі я задоволений і грою крайніх гравців та нападників. Зокрема, коли в минулій грі Полюганич і Грисьо, вийшовши у перерві, дуже добре увійшли в гру і підсилили нас в атаці, то сьогодні все у обох було з точністю до навпаки. Ми і одного, і другого поставили у стартовий склад, але вони зіграли зовсім не так, як ми очікували – були малоактивні, майже не відкривалися і рідко опинялися в епіцентрі подій.

Склалося враження, що в цій грі команда не зіграла у свій футбол. Зокрема, не було якісного контролю м’яча, який в багатьох епізодах хлопці втрачали абсолютно невимушено і як ніколи, було багато технічного браку.

– Я ж кажу, що дуже слабо зіграла наша середня лінія. Особливо я не задоволений діями Савошка і Яструба. Вони на рік старші за інших, вже мають певний досвід виступів на такому рівні. Тому ми від них чекаємо, що саме вони будуть вести гру і будуть тими лідерами, які поведуть команду вперед. На жаль, проти «Чорноморця» обидва зіграли значно нижче своїх можливостей. Повірте, це гравці саме з футбольним мисленням і хорошою технічною оснащеністю. Однак ні одного, ні другого вони цього разу не проявили. Я не можу сказати, що Володя і Юра провалили гру – ні, але вони не зіграли на тому рівні, на якому повинні себе показувати лідери команди. Тож буде про що поговорити на теоретичному занятті. Не зовсім я задоволений і грою Намуйлика, але тут треба зважити, що Петро грав не на своїй позиції. У нас були певні кадрові проблеми і ми змушені були поставити в центр оборони Макогона, якого ми бачимо саме на місці опорника. Але нічого, вже почав грати Грось, який вийшов у цій грі на заміну. Думаю, вже найближчим часом саме він гратиме на своїй звичній позиції в центрі оборони, а Макогон перейде на місце опорника. Один тайм відіграв і центральний нападаючий Гладкий. Володя рвався у гру з перших хвилин, але як показав другий тайм, він ще не зовсім готовий. Однак ми на його бомбардирські якості дуже розраховуємо.

Повертаючись до причин поразки в Одесі, чи не є однією з них недоналаштування гравців на повну самовіддачу після вольової перемоги у попередній зустрічі з «Динамо»?

– Готуючись до гри з «Чорноморцем», ми підкреслювали, що про перемогу над чемпіоном необхідно забути. Ніби то хлопці нас почули, але мені також здалося, що десь на підсвідомому рівні дехто вважав, що обігравши в такому складному матчі «Динамо», з «Чорноморцем» ми вже якось впораємося. Сподіваюся, цей поєдинок стане для всієї команди хорошим уроком в плані того, що суперників не можна ділити на сильніших і слабших – мобілізація кожного окремо і команди в цілому повинна бути завжди однаковою, стовідсотковою.

– Як будете готуватися до гри з «Дніпром»?

– Сьогодні вранці у нас були відновлювальні процедури. Завтра надамо хлопцям вихідний, а в суботу розпочнемо готуватися в звичному режимі. Не сумніваюся, що на «Дніпро» вийдемо з максимальною концентрацією. Вся команда хоче довести, що невдача в Одесі – це прикра випадковість.

– Зміни у складі, в порівнянні з грою в Одесі, будуть?

– Напевно зараз ще рано говорити про склад на матч, до якого майже тиждень, але швидше за все, що так. Грати будуть ті, хто найкраще себе покаже на тренуваннях і хто станом на середу буде в кращій формі.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме