Степан Юрчишин: "Команда відіграла хороший матч і заслуговує позитивної оцінки"

Степан Юрчишин: "Команда відіграла хороший матч і заслуговує позитивної оцінки"

142
Степан Юрчишин: "Команда відіграла хороший матч і заслуговує позитивної оцінки"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

По закінченні матчу 10-го туру фінального етапу прем’єрної першості України серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги, сформованих з гравців не старше 1993 року народження, у якому львівські «Карпати» U-19 у гостях обіграли донецький «Металург» U-19 з рахунком 1:0, тренер «Карпат» U-19 Степан Юрчишин поділилися своїми враженями від гри.

– У нас були деякі кадрові проблеми, з різних причин не приїхали на гру одразу четверо гравців основного складу, але команда зіграла добре і я задоволений як результатом, так і грою. Та перемога далася нам непросто. Грати довелося в непростих умовах. За сонячної погоди, коли в тіні +25°С, розпочинати гру о другій годині дня – це досить складно. Хлопцям доводилося боротися не лише з суперником, а й з природою. Але вони проявили характер, бажання до перемоги і на мою думку, цілком заслужено виграли. Звичайно, для нас став позитивним моментом швидкий гол, який забив Андрій Маркович, а також вилучення в складі суперника ще в першому таймі. Ми практично всю гру контролювали ситуацію на полі. Команда повністю виконала установку на гру, всі зіграли дисципліновано. Сподобався мені у нас контроль м’яча та бажання весь час діяти першим номером. Ми грали у гостях і швидко повели в рахунку, але при цьому не відійшли назад, а намагалися весь час вести гру на половині поля господарів і здебільшого нам це вдавалося робити. Не бракувало й гольових моментів. Окрім Андрія Марковича, автора гола, особливо хороші нагоди відзначитися мали Андрій Дронський та Іван Павлов. Також хочу сказати про нашого воротаря Ігоря Нагірного, який в кількох епізодах виручив команду. Та й загалом вся команда відіграла хороший матч і заслуговує позитивної оцінки.

Що ж до «Металурга», то мені донецька команда сподобалася. Всі гравці непогано підготовлені як в футбольному плані, так і функціонально. Команда грає на високих швидкостях, намагається пресингувати. Моменти у них також були, але наша оборона та воротар не дозволили їм жодного з них реалізувати. Можна сказати, що це була гра рівних суперників, але нам все ж вдалося здобути перемогу.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров