В Одесі відбулася прес-конференція, присвячена Суперкубку України
^

В Одесі відбулася прес-конференція, присвячена Суперкубку України

642
В Одесі відбулася прес-конференція, присвячена Суперкубку України
Фото - upl.ua

12 липня у конференц-залі одеського стадіону "Чорноморець" відбулася прес-конференція організаторів матчу за Суперкубок України-2018

У четвер, 12 липня, о 12:00 у конференц-залі одеського стадіону "Чорноморець" почалася прес-конференція організаторів матчу за Суперкубок України-2018 між "Шахтарем" та "Динамо".

У заході взяли участь Євген Дикий, Директор матчу, Виконавчий директор УПЛ, Ігор Підкіпний, радник Президента УПЛ, Павло Вугільман, заступник мера Одеси, Сергій Колебошин, заступник голови Одеської ОДА, Сергій Сиволап, Директор стадіону "Чорноморець".

Першим виступив Євген Дикий. Він запевнив, що радий знову побувати в Одесі та висловив подяку керівництву міста й області за допомогу в організації Суперкубка України. За словами Виконавчого директора УПЛ, щороку рівень організації та проведення національного Суперкубка зростає, чому, зокрема, сприяє всебічна підтримка міського й обласного керівництва. Євген Дикий наголосив, що Суперкубок-2018, як і в два попередні роки, не обмежиться суто футбольним матчем, і різні заходи, які передуватимуть йому, будуть організовані на високому рівні. Також Виконавчий директор УПЛ повідомив, що своєрідним орієнтиром цьогорічного розіграшу буде фінал Ліги чемпіонів УЄФА-2018, який відбувся в Києві. Потім Євген Дикий презентував концепцію Суперкубка України 2018 року, гасло якого — "Обери свій колір", і повідомив, що на підтримку свята футболу від УПЛ відбудеться розіграш Кубка Одеси між журналістами та ветеранами "Чорноморця". Насамкінець Виконавчий директор УПЛ розповів деякі важливі деталі матчу: на руки продаватимуться не більше чотирьох квитків, офіційним телетранслятором є ТК "Футбол", автомобільним партнером — ТМ "Шкода", офіційним м’ячем буде New Balance (зшитий вручну), страховим партнером — компанія "Брокбізнес", водним партнером — H2O, .

Наступним слово взяв Ігор Підкіпний. Він повідомив, що проведення Суперкубка України в Одесі є чудовою традицією, а традиції не слід порушувати. Радник Президента УПЛ розповів, що й цього року футбольному матчу між "Динамо" та "Шахтарем" передуватиме Тиждень футболу: заходи розпочнуться 17 липня з промо-автомобіля (де, крім іншого, буде пересувна каса, в якій можна буде придбати квитки на матч), опісля відбудуться дві прес-конференції, на 18 число заплановано відкриття офіційних промо-зон, а згодом (20.07) пройдуть кібер-турнір, семінар FEX (заявлена тема — як зі спорту зробити бізнес) і 21 — липня символічний легкоатлетичний пробіг.

Павло Вугільман, своєю чергою, повідомив: "Суперкубок — одна з найяскравіших подій у спорті України. Це справжнє футбольне свято. У нас є великий досвід із організації цього матчу — Одеса приймає його вже вдев’яте. Ми зі свого боку зробимо все можливе, щоби й одесити, й гості міста отримали насолоду від свята. Зокрема, 21 липня подовжимо роботу міського транспорту. Крім того, керівництво міста візьме участь у різних благодійних заходах".

Сергій Колебошин зазначив: "ОДА надасть Суперкубку України та всім пов’язаним із ним заходам режим максимального сприяння. Ми співпрацюємо з усіма сторонами, які займаються організацією цього свята, й можу підтвердити високий рівень як співпраці, так і організації. Обласна влада також планує взяти участь у всіх акціях, які передують Суперкубку. Окремо хочу подякувати УПЛ за надані квитки на матч дітям із сімей переселенців зі Сходу України та дітям учасників АТО. З нетерпінням чекаємо свята".

Підсумував прес-конференцію Сергій Сиволап: "Стадіон "Чорноморець" готовий до проведення 15-го Суперкубка України. Ми докладемо всіх зусиль, аби цьогорічний матч пройшов іще на вищому рівні, ніж попередні. Всіх запрошуємо на Суперкубок України-2018!"

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить