Віталій Кварцяний: "У новорічну ніч загадаю бажання про "Волинь"
^

Віталій Кварцяний: "У новорічну ніч загадаю бажання про "Волинь"

559
Віталій Кварцяний: "У новорічну ніч загадаю бажання про "Волинь"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Віталій Кварцяний 2013 року, як і раніше, був ньюзмейкером №1 у волинському спорті та одним із найголовніших дійових осіб в українському футболі.

Тренер втретє повернувся у рідний клуб у важку хвилину для «Волині», створив боєздатний колектив. Для Віталія Кварцяного рік видався дуже знаковим. У травні він повернувся у «Волинь», у липні відзначив 60-річчя та презентував автобіографічну книгу та став президентом ФК «Волинь», а у листопаді Віталія Володимировича обрали головою Федерації футболу Волині.

Клубна прес-служба поцікавилася у Віталія Володимировича його новорічним настроєм:

- Чи були у вашому житті випадки, коли новорічне бажання здійснилося?

- Часто таке траплялося, особливо, якщо я загадував опівночі 31 грудня щось стосовно турнірної ситуації моєї команди. Я мріяв і просив не про якісь недосяжні цілі, а про те, щоб «Волинь» гідно представляла область в Україні, щоб ми підтримували свій престиж, щоб про Луцьк знали, з «Волинню» рахувалися, а ми сповнювали серця вболівальників надіями та позитивними емоціями.

- А про що ви мрієте у ці дні?

- Щоб у країні заспокоїлася ситуація, щоб політики і суспільство знайшло спільну мову. Цього чекає не тільки футбольна громадськість, але й всі сфери життя. Маємо зрозуміти, що з нами сталося за ці місяці і будувати свою країну далі. Вітаю усіх вболівальників нашої команди, всіх волинян із новорічними святами. Злагоди вам, успіху у всіх справах і перемог!

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме