Главная Украинские Общие новости Віталій Кварцяний: "У новорічну ніч загадаю бажання про "Волинь"
^

Віталій Кварцяний: "У новорічну ніч загадаю бажання про "Волинь"

731
Віталій Кварцяний: "У новорічну ніч загадаю бажання про "Волинь"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Віталій Кварцяний 2013 року, як і раніше, був ньюзмейкером №1 у волинському спорті та одним із найголовніших дійових осіб в українському футболі.

Тренер втретє повернувся у рідний клуб у важку хвилину для «Волині», створив боєздатний колектив. Для Віталія Кварцяного рік видався дуже знаковим. У травні він повернувся у «Волинь», у липні відзначив 60-річчя та презентував автобіографічну книгу та став президентом ФК «Волинь», а у листопаді Віталія Володимировича обрали головою Федерації футболу Волині.

Клубна прес-служба поцікавилася у Віталія Володимировича його новорічним настроєм:

- Чи були у вашому житті випадки, коли новорічне бажання здійснилося?

- Часто таке траплялося, особливо, якщо я загадував опівночі 31 грудня щось стосовно турнірної ситуації моєї команди. Я мріяв і просив не про якісь недосяжні цілі, а про те, щоб «Волинь» гідно представляла область в Україні, щоб ми підтримували свій престиж, щоб про Луцьк знали, з «Волинню» рахувалися, а ми сповнювали серця вболівальників надіями та позитивними емоціями.

- А про що ви мрієте у ці дні?

- Щоб у країні заспокоїлася ситуація, щоб політики і суспільство знайшло спільну мову. Цього чекає не тільки футбольна громадськість, але й всі сфери життя. Маємо зрозуміти, що з нами сталося за ці місяці і будувати свою країну далі. Вітаю усіх вболівальників нашої команди, всіх волинян із новорічними святами. Злагоди вам, успіху у всіх справах і перемог!

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения