FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Жіноча збірна України: переконлива перемога у Чорногорії
^

Жіноча збірна України: переконлива перемога у Чорногорії

2763
Фото - ffu.org.ua

Чорногорія − Україна 1:4

Голи: Крівокапіч 89 - Дятел 31, Альошичева 43, Романенко 67, Пекур 81.

Чорногорія: Жижич, Радановіч, Відіч, Вуйошевіч, Турчіновіч (Стурановіч, 60), Булатовіч (Джукіч,83), Вукчевіч, Куц, Джоковіч (Крівокапіч, 60), Вуліч, Мркіч

Україна: Зварич, Басаньська, Котик, Пекур, Дятел, Романенко (Овдійчук, 85), Лишафай, Апанащенко, Масальська, Альошичева (Андрущак, 85), Воронцова (Корнієвець, 52)

31 жовтня національна жіноча збірна України розпочала свої виступи у кваліфікації чемпіонату світу 2015 року, який пройде у Канаді. Підопічні Анатолія Куцева у гостях розгромили збірну Чорногорії з рахунком 4:1.

Із самого початку наші дівчата захопили ініціативу і лічені рази випускали суперниць за центр поля. На 2-й хвилині українки заробили правона штрафний удар, який виконала Людмила Пекур. М’яч, навіть, залетів у ворота, але арбітр зафіксував порушення правил з боку української команди. Вперше господарки поля дійшли до володінь Ірини Зварич на 13-й хвилині, але на превелике розчарування гладачів, яких на трибунах місцевого стадіону у Нікшичі зібралось близько трьохсот, вдало діяв захист української команди. Збірна України продовжувала повністю контролювати хід поєдинку, але численні навіси у штрафний майданчик Чорногорії не призводили до голу. А на 30-тій хвилині перший удар в ствір воріт України виконала Марія Вукчевіч, але наш голкіпер була на місці. Саме Ірина Зваричі і розпочала гольову атаку, вибивши мяч на Дарію Апанащенко, яка, в свою чергу, вдало асистувала Вірі Дятел − 1:0 на користь України. Наші дівчата не зупинилися на досягнутому і за кілька хвилин лише поперечина врятувала чорногорок після удару Валерії Альошичевої. Після цього українки виконали серію небезпечних кутових, але вдало діяла на останньому рубежі Марія Жижич. А на 43-й хвилині Валерія Альошичева подвоїла рахунок, відгукнувшись на навіс Тетяни Романенко з правого флангу. Кінцівка тайму пройшла в атаках збірної Чорногорії.

Друга половина матчу суттєво не відрізнялась від першої. Українська збірна постійно тримала м’яч, атакуючи обома флангами. На 52-й хвилині удар-навіс від Дарини Воронцової ледве не призвів до голу, але місцеву збірну врятувала голкіпер команди. Відразу ж чудову нагоду мала Віра Дятел та на цей раз на шляху мяча була Андрея Відіч. Не дивлячись на присутність у складі збірної Чорногорії таких відомих спортивних прізвищ, як Відіч, Вукчевіч та Джоковіч, особливої небезпеки атаки не несли. Надалі гра проходила у більш спокійному руслі, але за повної переваги підопічних Анатолія Куцева. На 67-й хвилині навіс від Ольги Басаньської втілила у гол ударом головою Тетяна Романенко − 3:0. Досить активною у цей період часу була Людмила Пекур, яка постійно тримала у напрузі свою опонентку на лівому фланзі. І на 81-й хвилині вона таки досягла свого, вколотивши мяч у сітку після навісу Юлії Корнієвець − 4:0. Та все ж таки збірна Чорногорії змогла порадувати своїх вболівальників. На 89-й хвилині Івана Крівокапіч втекла на побачення з Іриною Зварич і пробила точно у правий кут воріт − 4:1 на користь наших дівчат.