FootBoom ⚽ Украинские Общие новости "Волинь" U-12 зіграє із "Тотенхемом" і "Борусією"
^

"Волинь" U-12 зіграє із "Тотенхемом" і "Борусією"

635
"Волинь" U-12 зіграє із "Тотенхемом" і "Борусією"

Сьогодні вранці делегація дитячо-юнацької футбольної школи «Волинь» відбула на міжнародний турнір з футбол «Амбер-2013», який відбуватиметься у латвійській Лієпаї. Змагання триватимуть 1-2 листопада й зберуть дитячі команди 16 футбольних клубів Європи. До Лієпаї прибудуть, окрім «Волині», й такі дитячі команди як естонський «Вентспілс», англійські «Норвіч» і «Тотенхем», німецькі «Борусія» (Менхегладбах) і «Стаакен», російська «Балтика». Учасники змагань розбиті на дві підгрупи по вісім команд у кожній.

Команда тренера Володимира Войтовича потрапила до групи А, у якій поміряється силами із чотирма латвійськими командами – «Vidzeme», господарями турніру LM03, ризькими «СуперНовою» і«RFS», а також німецькими «Стаакеном» та «Борусією» і лондонським «Тотенхемом».

Перші чотири команди групи кваліфікуються у фінальну вісімку, у якій команди, які посядуть 3 і 4 місця розіграють бронзові медалі турніру, 1 – 2 місця – кубок переможця.

Перший поєдинок «Волинь» U-12 зіграє у п’ятницю о 10.30 проти господарів турніру. Тримаємо кулаки за наших хлопців.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: fcvolyn.net

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения