Главная Украинские Общие новости Шиков зіграв товариський матч у Кавадарці
^

Шиков зіграв товариський матч у Кавадарці

606
Шиков зіграв товариський матч у Кавадарці

Капітан «Волині» Ванче Шиков по-спортивному проводить свої зимові канікули. Як розповів Ванче клубній прес-службі, спочатку він із сім’єю відпочив на болгарському гірськолижному курорті, а потім футболіст знову поринув у футбол.

28 грудня Ванче провів у рідному Кавадарці футзальний турнір за участю вихованців футбольної академії Шикова-Пандєва, яку заснував на початку серпня цього року. А вчора, 29 грудня, Шиков разом із кількома іншими гравцями збірної Македонії зіграв у благодійному виставковому матчі з футзалу. Метою цієї акції стало відродження місцевого ФК «Тиквеш», який занепав останніми роками.

До Ванче та інших відомих македонських гравців, яких виховала команда з Кавадарці, звернулися журналісти та футбольні активісти з проханням допомогти у відродженні клубу. Цікаво, що на поєдинок футболісти вийшли у футболках тих, клубів, кольори яких захищають у даний момент, а в шортах національної збірної Македонії. Ванче одягнув свою «волинську» футболку із шостим номером на спині, а під час церемонії відкриття турніру взяв на руки свого сина Драгана.

Вже 9 січня «Волинь» збереться у Луцьку для проходження медогляду та першого короткого тренувального збору.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения