Шиков зіграв товариський матч у Кавадарці
^

Шиков зіграв товариський матч у Кавадарці

417
Шиков зіграв товариський матч у Кавадарці

Капітан «Волині» Ванче Шиков по-спортивному проводить свої зимові канікули. Як розповів Ванче клубній прес-службі, спочатку він із сім’єю відпочив на болгарському гірськолижному курорті, а потім футболіст знову поринув у футбол.

28 грудня Ванче провів у рідному Кавадарці футзальний турнір за участю вихованців футбольної академії Шикова-Пандєва, яку заснував на початку серпня цього року. А вчора, 29 грудня, Шиков разом із кількома іншими гравцями збірної Македонії зіграв у благодійному виставковому матчі з футзалу. Метою цієї акції стало відродження місцевого ФК «Тиквеш», який занепав останніми роками.

До Ванче та інших відомих македонських гравців, яких виховала команда з Кавадарці, звернулися журналісти та футбольні активісти з проханням допомогти у відродженні клубу. Цікаво, що на поєдинок футболісти вийшли у футболках тих, клубів, кольори яких захищають у даний момент, а в шортах національної збірної Македонії. Ванче одягнув свою «волинську» футболку із шостим номером на спині, а під час церемонії відкриття турніру взяв на руки свого сина Драгана.

Вже 9 січня «Волинь» збереться у Луцьку для проходження медогляду та першого короткого тренувального збору.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме