Підписано Меморандум про співпрацю між Федерацією футболу України та ЮНІСЕФ

Підписано Меморандум про співпрацю між Федерацією футболу України та ЮНІСЕФ

118
Підписано Меморандум про співпрацю між Федерацією футболу України та ЮНІСЕФ

30 травня на полях НТК ім. В. Баннікова відбувся третій всеукраїнський футбольний турнір Кубок ЮНІСЕФ серед команд дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Перемогу святкувала команда ЦФЗН "Спорт для всіх" з міста Києва.

В рамках цих змагань відбулась церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Федерацією футболу України та ЮНІСЕФ. Президент ФФУ Анатолій Коньков, який поставив свій підпис під цим документом, звернувся до всіх присутніх: «Вітаю кожного з вас із проведенням цього захоплюючого турніру, який проходив під егідою ЮНІСЕФ та Федерації футболу України. Хочу висловити слова вдячності учасникам цих змагань за те, що вони виступають послами миру і об’єднують всіх навколо футболу. Завдяки цьому Меморандуму подальша співпраця ФФУ і ЮНІСЕФ буде ще більш плідною і ми надалі займатимемося нашою улюбленою справою − розвитком футболу».

В свою чергу голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо подякувала Анатолію Конькову і Федерації футболу за підтримку і співробітництво під час проведення цього турніру. Очільники обох організацій, а також виконавчий директор ФФУ Максим Бондарев і відомий футболіст Олександр Рибка, взяли участь у нагородженні команд і врученні пам’ятних призів і подарунків.

теги: ФФУ
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров