Меттью Ріб: "Щороку розглядаємо 12-15 справ за участю українських клубів"

Меттью Ріб: "Щороку розглядаємо 12-15 справ за участю українських клубів"

160
Меттью Ріб: "Щороку розглядаємо 12-15 справ за участю українських клубів"
Фото - ffu.org.ua

У четвер, 30 травня, у Будинку футболу проходить семінар для клубів української Прем’єр-ліги та Професійної футбольної ліги України щодо аспектів діяльності Спортивного арбітражного суду CAS (м. Лозанна, Швейцарія). Прес-служба Федерації футболу України поспілкувалася з генеральним секретарем Спортивного арбітражного суду у Лозанні Меттью Рібом.

- Які Ваші враження від візиту до України і, конкретно, від семінару для клубів української Прем’єр-ліги та Професійної футбольної ліги? Що Ви в першу чергу хочете донести українським клубам на цьому семінарі?

- Для нас це дуже важливо, тому що ми знаємо, що існує великий попит на вирішення спірних справ з боку представників клубів України. Клуби готові представляти суперечки на розсуд іноземному органу правосуддя, тому з нашого боку завжди присутня остаточна об’єктивна відповідь, яка дається щодо усіх питань по розглянутих справах.

Що стосується користі від цього семінару, я вважаю його дуже важливим у контексті різниці наших культур, мов, тощо. Усі ми потребуємо такого обміну інформацією та зустрічей. Наразі я відчуваю себе дуже позитивно, беручи участь у цьому заході.

Меттью Ріб: "Щороку розглядаємо 12-15 справ за участю українських клубів" - изображение 1

- Як часто Вам доводиться розглядати справи українських клубів? Яке найактуальніше справу Ви може виділити в розрізі українського футболу?

- Вчора ми перевірили список усіх клубів прем'єр-ліги, і я думаю, що за винятком двох клубів всі вони вже мали справи у Спортивному арбітражному суді у минулому. Ми вирішували суперечки багатьох українських клубів, але я можу сказати, що ми розглядаємо близько 12-15 справ за участю українських клубів протягом кожного року. У порівнянні з іншими країнами Європи це досить велика цифра.

- Як відомо, у складі CAS складаються арбітри з усіх куточків світу, проте представників України в ньому все ще немає. Чи плануєте залучити в майбутньому арбітра з України?

- Ми були б щасливі мати арбітрів з України, але вони не повинні виходити від федерації або клубу. Вони повинні бути незалежними особами. Якщо у найближчому майбутньому надійдуть конкретні пропозиції, я буду тільки радий цьому.

Я також маю намір поговорити зі своїми колегами зі Східної Європи. Якщо у них знайдуться на прикметі хороші арбітри з України, я думаю, у них є шанс потрапити до Спортивного арбітражного суду.

Меттью Ріб: "Щороку розглядаємо 12-15 справ за участю українських клубів" - изображение 2
Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Ой только наших там не хватало....

  0+ 0- 0
  +-
  Sith
 • може послати резюме...

  0+ 0- 0
  +-
  dima24
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров