В ФФУ ответили на обвинения "Карпат"
^

В ФФУ ответили на обвинения "Карпат"

296
В ФФУ ответили на обвинения "Карпат"

Генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин та прес-служба клубу продовжують публікувати безпідставні звинувачення на адресу структурних підрозділів та керівництва ФФУ.

Оперуючи винятково фактами та документами, пропонуємо громадськості самостійно зробити висновки.

З приводу заяви ФК «Карпати» від 23.10.2014. Прес-служба ФК «Карпати» звинуватила Будинок футболу у цілеспрямованій атаці на клуб. Борги клубу названі надуманими. Окремо робиться спроба приниження структурних підрозділів Федерації:

«Надумані борги наш клуб не платить лише через те, що відповідні рішення маріонеткових судів, підконтрольних окремим діячам ФФУ, є злочинними».

За 2 роки існування Палати з вирішення спорів (надалі – ПВС) ФФУ, цей орган розглянув близько 200 справ.

Всі рішення, що приймаються ПВС ФФУ, ґрунтуються на чітких нормах ФІФА, УЄФА та законодавства України. Найкращим мірилом професіоналізму Палати є рішення міжнародного спортивного арбітражу – CAS. Так, на рішення ПВС за 2 роки було подано всього 17 апеляцій до CAS, причому 16 з них – повністю відхилені, одна задоволена частково (незначним чином скоригована сума компенсації, присуджена Палатою одній із сторін).

Це означає лише одне: рішення Федерації були прийняті у повній відповідності до закону.

Пан Дедишин двічі за останні 2 роки звертався до CAS з апеляціями. Результат прогнозований: обидві справи програні.

Свою подальшу відмову від звернень до CAS пан Дедишин пояснює значним розміром судових витрат – близько 30 тис. євро. При цьому він «скромно» замовчує той факт, що суд у Лозанні присуджує компенсацію всіх судових витрат за рахунок сторони, що програла.

Варто відзначити, що Палата з вирішення спорів неодноразово йшла назустріч клубу, виносила попередження і відтерміновувала законні санкції для ФК «Карпати». Натомість, за останні два роки з 9-ти рішень Палати клуб виконав лише два!

То де правда?

В ФФУ ответили на обвинения "Карпат" - изображение 1В ФФУ ответили на обвинения "Карпат" - изображение 2

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме